Tefcold IDC152-W1 – zamrzivač za sladoled
534 € cena bez PDV-a
Elegantni mini zamrzivač za sladoled
- -30/-10° C
- zakrivljeni stakleni klizni poklopac sa bravom
- mehanički termostat
- Klimatska klasa 7
- Sistem odeljaka (razdelnika) – žičane korpe uključene
- 110 litara – neto korisna zapremina
- statičko hlađenje
- manuelno otapanje
- rashladni fluid R600
- LED unutrašnje osvetljenje
- 4 točkića za lako premeštanje – od toga 2 sa kočnicom
- Brava za zaključavanje
- Odvod za vodu posle otapanja
Elegantni mini zamrzivač za sladoled
- -30/-10° C
- zakrivljeni stakleni klizni poklopac sa bravom
- mehanički termostat
- Klimatska klasa 7
- Sistem odeljaka (razdelnika) – žičane korpe uključene
- 110 litara – neto korisna zapremina
- statičko hlađenje
- manuelno otapanje
- rashladni fluid R600
- LED unutrašnje osvetljenje
- 4 točkića za lako premeštanje – od toga 2 sa kočnicom
- Brava za zaključavanje
- Odvod za vodu posle otapanja
Ovaj zamrzivač za sladoled je veoma stabilne i čvrste građe, a u isto vreme točkići omogućavaju lako pomeranje i pozicioniranje u objektu.
Pogodan je za manje markete, prodavnice, benzinske pumpe, supermarkete i delikatese sa ograničenim prostorom.
Profesionalni zamrzivači za markete su idealni za izlaganje smrznutog voća i povrća kao i za sladolede. Elegantnog su dizajna, imaju zaobljene uglove i ivice.
Prezentacija proizvoda
Prednji deo zamrzivača je niži od zadnjeg i zajedno sa zakrivljenim staklenim kliznim poklopcima sa bravom i LED osvetljenjem omogućavaju odličnu prezentaciju proizvoda i bolji vizuelni prikaz.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 584x694x914 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 440x550x629 mm |
| Bruto zapremina | 152 lit. |
| Neto zapremina | 110 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 190 W |
| Potrošnja el. energije | 1,48 kWh/24h |
| Temperaturni režim | -30°/-10 °C |
| Rashladni fluid | 70 g, R600a |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Broj polica | sistem razdelnika, nema |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 7 (TA 35°C – HR 75%) |
| Težina | 46 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Tefcold SA912 hladni sto za serviranje
Hladni sto vrata / fioke - 90 cm
- rashladni boks sa 1 vratima i 2 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 1/1 GN
- 2 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa krilnim vratima i dve fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Techfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

