Tefcold IDA200-W1+ zamrzivač za sladoled
2.014 € cena bez PDV-a
Vitrina za sladoled sa zaštitnim staklom – 5×5 L + 1×2,5 L
- –23/-16 °C
- kapacitet – 5 kaseta x 5 Litara + 1 kaseta od 2,5 litre
- hlađeni boks ispod korpi za 9 kaseta x 5 Lit.
- ravni stakleni poklopci
- LED osvetljenje
- točkići sa kočnicom
- žičana korpa za plastične kasete
IDA zamrzivači su vitrine za sladolede sa staklenom zaštitom i kliznim staklenim poklopcima. Savršeni su za prodavnice, delikatese, benzinske pumpe i supermarkete…
Točkovi sa kočnicom omogućavaju lako premeštanje i promenu lokacije u marketu. Idealan je za brendiranje radi bolje prezentacije proizvoda.
Vitrina za sladoled sa zaštitnim staklom – 5×5 L + 1×2,5 L
- –23/-16 °C
- kapacitet – 5 kaseta x 5 Litara + 1 kaseta od 2,5 litre
- hlađeni boks ispod korpi za 9 kaseta x 5 Lit.
- ravni stakleni poklopci
- LED osvetljenje
- točkići sa kočnicom
- žičana korpa za plastične kasete
IDA zamrzivači su vitrine za sladolede sa staklenom zaštitom i kliznim staklenim poklopcima. Nude prostrano i efikasno rešenje za izlaganje sladoleda. Savršeni su za prodavnice, delikatese, benzinske pumpe i supermarkete…
- IDA200-W1+ – 5 kaseta od 5 L
- IDA300-W1+ – 8 kaseta od 5 L
- IDA400-W1+ – 10 kaseta od 5 L
- IDA500-W1+ – 12 kaseta od 5 L
- IDA600-W1+ – 14 kaseta od 5 L
Točkovi sa kočnicom omogućavaju lako premeštanje i promenu lokacije u marketu. Idealan je za brendiranje radi bolje prezentacije proizvoda.
Takođe, zakrivljena staklena zaštita u kombinaciji sa LED osvetljenjem osigurava odličnu prezentaciju proizvoda, dok ravni klizni poklopci pomažu u uštedi energije dok nema kupaca.
Dostupan je u više različitih veličina i sve su optimizovane za plastične kasete od 5 litara, a ispod korpi ima mesta za dodatno skladištenje.
**Napomena – Napoli kasete nisu kompatibilne
| Dimenzije (ŠxDxV) | 764x694x1330 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 606x536x688 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 87 W |
| Kapacitet | 9 kaseta x 5L u boksu ispod, 5 kaseta x 5L + 1 kaseta x 2,5L u gornjem delu |
| Zapremina hlađene zone | 163 lit. |
| Temperaturni režim | -23°/-16 °C |
| Rashladni fluid | 66 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 7 (TA 35°C – HR 75%) |
| Boja | bela |
| Težina | 66 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Afinox Spring Plus 703 BIG TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.

