Tefcold IDA500-W1+ vitrina za sladoled
2.352 € cena bez PDV-a
Vitrina za sladoled sa korpama za 12 kaseta
- –23°/-16 °C
- kapacitet – 12 plastičnih kaseta 5 L (nisu uključene)
- ispod korpi mogućnost skladištenja dodatnih 30 kaseta
- grejano prednje zakrivljeno staklo
- ravni stakleni klizni poklopci
- LED unutrašnje osvetljenje
- 4 točka
Opcionalno:
IDA su kvalitetni zamrzivači za sladolede sa staklenom zaštitom i kliznim staklenim poklopcima i LED svetlom unutra. Savršen je za prodavnice, delikatese, benzinske pumpe i supermarkete…
Točkovi omogućavaju lako premeštanje i promenu lokacije u marketu. Idealan je za brendiranje radi bolje prezentacije proizvoda.
Vitrina za sladoled sa korpama za 12 kaseta
- –23°/-16 °C
- kapacitet – 12 plastičnih kaseta 5 L (nisu uključene)
- ispod korpi mogućnost skladištenja dodatnih 30 kaseta
- grejano prednje zakrivljeno staklo
- ravni stakleni klizni poklopci
- LED unutrašnje osvetljenje
- 4 točka
Opcionalno:
IDA su kvalitetni zamrzivači za sladolede sa staklenom zaštitom i kliznim staklenim poklopcima i LED svetlom unutra. Savršen je za prodavnice, delikatese, benzinske pumpe i supermarkete…
Točkovi omogućavaju lako premeštanje i promenu lokacije u marketu. Idealan je za brendiranje radi bolje prezentacije proizvoda.
- IDA200-W1+ – 5 kaseta od 5 L
- IDA300-W1+ – 8 kaseta od 5 L
- IDA400-W1+ – 10 kaseta od 5 L
- IDA500-W1+ – 12 kaseta od 5 L
- IDA600-W1+ – 14 kaseta od 5 L
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1544x694x1330 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1386x536x688 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 215 W |
| Kapacitet | žičane korpe za 12 kaseta (5L) |
| Zapremina hlađene zone | 408 Lit. |
| Temperaturni režim | -23°/-16 °C |
| Rashladni fluid | 96 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Brava na vratima | nema |
| Klimatska klasa | +35°C / RH 75% |
| Opcionalna dodatna oprema | posuda za pranje kašike |
| Boja | bela |
| Težina | 119 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold MILLENNIUM ST24 – vitrina za sladoled
Pult za sladoled za 24 kasete
- -20/-14 °C
- 24 Napoli kasete (5 Lit) - poručuju se posebno
- Ravno grejano prednje staklo - otvara se
- duplo glazirano staklo sa obe bočne strane
- ventilirajuće hlađenje jedinice za ujednačenu temperaturu
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- Opcionalno - Napoli kasete 5L
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Afinox Spring Plus 701 BT/A – minusni hladni sto
Minusni hladni sto + splashback
-24/-10°C minusni režim rada
Ravna radna ploča + splahback 100 mmVentilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Hladni sto 1 vrata plusni - ravna ploča+splashback
-2/+7°C plusni režim rada
Ravna radna ploča + splashback 100 mm (zaštita od izlivanja tečnosti)Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti). Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.Tefcold SA912 hladni sto za serviranje
Hladni sto vrata / fioke - 90 cm
- rashladni boks sa 1 vratima i 2 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 1 plastificirana žičana polica po vratima 1/1 GN
- 2 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa krilnim vratima i dve fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.

