Tefcold UDRS 9 – vitrina za sladoled
3.963 € cena bez PDV-a
Vitrina za sladoled na kuglu 9 kaseta
- –20°/-14 °C
- 9 Napoli kaseta (5 L) – poručuju se posebno
- hlađeno skladište ispod za 16 Napoli kaseta (5L)
- zakrivljeno grejano prednje staklo
- statičko hlađenje jedinice
- automatsko otapanje
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- 4 točkića
UDRS elementi su zamrzivači za sladolede na kuglu koji su dizajnirani da privuku kupce pružajući idealnu vidljivost proizvoda, imaju zakrivljene ćoškove i zaobljene ivice što zaokružuje dojam elegantnog zamrzivača.
Vitrina za sladoled na kuglu 9 kaseta
- –20°/-14 °C
- 9 Napoli kaseta (5 L) – poručuju se posebno
- hlađeno skladište ispod za 16 Napoli kaseta (5L)
- zakrivljeno grejano prednje staklo
- statičko hlađenje jedinice
- automatsko otapanje
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- 4 točkića
Opcionalno:
- set od 2 kasete sa nosačem, za pranje kašika za sladoled
- napoli kasete 5 L 163x357x120h mm
Grejano prednje zakrivljeno staklo daje elegantan dizajn, sprečava kondenzaciju i optimizuje higijenske uslove.
LED unutrašnje osvetljenje omogućava idealnu prezentaciju sadržaja.
UDRS elementi su zamrzivači za sladolede na kuglu koji su dizajnirani da privuku kupce pružajući idealnu vidljivost proizvoda, imaju zakrivljene ćoškove i zaobljene ivice što zaokružuje dojam elegantnog zamrzivača.
Podizanje zadnjeg stakla omogućava da dvoje zaposlenih istovremeno služe kupce, što nije moguće sa kliznim poklopcima.
Dupli točkići omogućavaju lako premeštanje u objektu.
Dostupni modeli u dve veličine:
UDRS 7 – za 7 Napoli kaseta 5L
UDRS 9 – za 9 Napoli kaseta 5L
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1656x723x1253 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1532x450x240 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 540 W |
| Kapacitet | 9 Napoli kaseta 5L u servirnom delu, 16 Napoli kaseta (5L) u skladištu ispod |
| Zapremina hlađene zone | 357 Lit. |
| Temperaturni režim | -20°/-14 °C |
| Rashladni fluid | 150 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Brava na vratima | nema |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | posuda za pranje kašike, Napoli kasete 5L |
| Boja | bela |
| Težina | 110 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold MILLENNIUM ST24 – vitrina za sladoled
Pult za sladoled za 24 kasete
- -20/-14 °C
- 24 Napoli kasete (5 Lit) - poručuju se posebno
- Ravno grejano prednje staklo - otvara se
- duplo glazirano staklo sa obe bočne strane
- ventilirajuće hlađenje jedinice za ujednačenu temperaturu
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- Opcionalno - Napoli kasete 5L
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
Hladni sto minusni Tefcold SK6210BT/+SP
Hladni sto 2 vrata minusni režim - kuhinjski
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 230 litara neto zapremina
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzkTechfrost EC5 Blast Chiller
Blast chiller za 5 plehova 1/1 GN ili EN600x400 mm
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 24 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 16 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

