Tefcold UDRS 7 – vitrina za sladoled
3.282 € cena bez PDV-a
Vitrina za sladoled na kuglu 7 kaseta
- –20°/-14 °C
- 7 Napoli kaseta (5 L) – poručuju se posebno
- hlađeno skladište ispod za 12 Napoli kaseta (5L)
- zakrivljeno grejano prednje staklo
- statičko hlađenje jedinice
- automatsko otapanje
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- 4 točkića
UDRS elementi su zamrzivači za sladolede na kuglu koji su dizajnirani da privuku kupce pružajući idealnu vidljivost proizvoda, imaju zakrivljene ćoškove i zaobljene ivice što zaokružuje dojam elegantnog zamrzivača.
Vitrina za sladoled na kuglu 7 kaseta
- –20°/-14 °C
- 7 Napoli kaseta (5 L) – poručuju se posebno
- hlađeno skladište ispod za 12 Napoli kaseta (5L)
- zakrivljeno grejano prednje staklo
- statičko hlađenje jedinice
- automatsko otapanje
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- 4 točkića
Opcionalno:
- set od 2 kasete sa nosačem, za pranje kašika za sladoled
- napoli kasete 5 L 163x357x120h mm
Grejano prednje zakrivljeno staklo daje elegantan dizajn, sprečava kondenzaciju i optimizuje higijenske uslove.
LED unutrašnje osvetljenje omogućava idealnu prezentaciju sadržaja.
UDRS elementi su zamrzivači za sladolede na kuglu koji su dizajnirani da privuku kupce pružajući idealnu vidljivost proizvoda, imaju zakrivljene ćoškove i zaobljene ivice što zaokružuje dojam elegantnog zamrzivača.
Podizanje zadnjeg stakla omogućava da dvoje zaposlenih istovremeno služe kupce, što nije moguće sa kliznim poklopcima.
Dupli točkići omogućavaju lako premeštanje u objektu.
Dostupni modeli u dve veličine:
UDRS 7 – za 7 Napoli kaseta 5L
UDRS 9 – za 9 Napoli kaseta 5L
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1341x723x1253 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 1217x450x240 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 500 W |
| Kapacitet | 12 Napoli kaseta (5L) u skladištu ispod, 7 Napoli kaseta 5L |
| Zapremina hlađene zone | 264 Lit. |
| Temperaturni režim | -20°/-14 °C |
| Rashladni fluid | 130 gr, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Brava na vratima | nema |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | Napoli kasete 5L, posuda za pranje kašike |
| Boja | bela |
| Težina | 98 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold MILLENNIUM ST24 – vitrina za sladoled
Pult za sladoled za 24 kasete
- -20/-14 °C
- 24 Napoli kasete (5 Lit) - poručuju se posebno
- Ravno grejano prednje staklo - otvara se
- duplo glazirano staklo sa obe bočne strane
- ventilirajuće hlađenje jedinice za ujednačenu temperaturu
- automatsko otapanje toplim gasom
- Rashladni fluid R290
- LED unutrašnje osvetljenje
- Digitalni kontroler
- Opcionalno - Napoli kasete 5L
Povezani proizvodi
Hladni sto minusni 3 vrata Tefcold SK6310BT/+SP
Hladni sto sa 3 vrata - minusni
Režim rada -20/-10 °CHladni sto visine 820-880 mm
Radna ploča ravna + splashback (zaštita od izlivanja tečnosti)
Kapacitet hladnog stola
- police 328x430 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 345 litara neto zapremina
TEFCOLD CF7310 hladni sto minusni
Hladni sto 3 vrata minusni režim rada - zamrzivač
-10/-20°C minusni režim rada
Hladni sto visine 880 mm + 100 mm splashback
Kapacitet hladnog stola
- police u GN 1/1 standardu - idealno slaganje GN posuda
- dimenzija police 530x325 mm
- unutrašnja visina 589 mm
- 1 plastificirana žičana polica po vratima
- perforirani nosači polica - jednostavna izmena pozicije
- 402 litre - neto zapremina sa sistemom hlađenja
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°

