Tefcold IDA300-W1+ zamrzivač za sladoled
2.254 € cena bez PDV-a
Vitrina za sladoled sa zaštitnim staklom – za 8 kaseta x 5L
- –23/-16 °C
- kapacitet – 8 plastičnih kaseta x 5 Litara
- hlađeni boks ispod korpi za 15 plastičnih kaseta x 5 Lit.
- ravni stakleni poklopci
- LED osvetljenje
- točkići sa kočnicom
- 2 žičane korpe za plastične kasete
IDA zamrzivači su vitrine za sladolede sa staklenom zaštitom i kliznim staklenim poklopcima. Nude prostrano i efikasno rešenje za izlaganje sladoleda. Savršeni su za prodavnice, delikatese, benzinske pumpe i supermarkete…
Točkovi sa kočnicom omogućavaju lako premeštanje i promenu lokacije u marketu. Idealan je za brendiranje radi bolje prezentacije proizvoda.
Takođe, zakrivljena staklena zaštita u kombinaciji sa LED osvetljenjem osigurava odličnu prezentaciju proizvoda, dok ravni klizni poklopci pomažu u uštedi energije dok nema kupaca.
Dostupan je u više različitih veličina i sve su optimizovane za plastične kasete od 5 litara, a ispod korpi ima mesta za dodatno skladištenje.
**Napomena – Napoli kasete nisu kompatibilne
Vitrina za sladoled sa zaštitnim staklom – za 8 kaseta x 5L
- –23/-16 °C
- kapacitet – 8 plastičnih kaseta x 5 Litara
- hlađeni boks ispod korpi za 15 plastičnih kaseta x 5 Lit.
- ravni stakleni poklopci
- LED osvetljenje
- točkići sa kočnicom
- 2 žičane korpe za plastične kasete
IDA zamrzivači su vitrine za sladolede sa staklenom zaštitom i kliznim staklenim poklopcima. Nude prostrano i efikasno rešenje za izlaganje sladoleda. Savršeni su za prodavnice, delikatese, benzinske pumpe i supermarkete…
- IDA200-W1+ – 5 kaseta od 5 L
- IDA300-W1+ – 8 kaseta od 5 L
- IDA400-W1+ – 10 kaseta od 5 L
- IDA500-W1+ – 12 kaseta od 5 L
- IDA600-W1+ – 14 kaseta od 5 L
Točkovi sa kočnicom omogućavaju lako premeštanje i promenu lokacije u marketu. Idealan je za brendiranje radi bolje prezentacije proizvoda.
Takođe, zakrivljena staklena zaštita u kombinaciji sa LED osvetljenjem osigurava odličnu prezentaciju proizvoda, dok ravni klizni poklopci pomažu u uštedi energije dok nema kupaca.
Dostupan je u više različitih veličina i sve su optimizovane za plastične kasete od 5 litara, a ispod korpi ima mesta za dodatno skladištenje.
**Napomena – Napoli kasete nisu kompatibilne
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1094x694x1330 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 936x536x688 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 129 W |
| Kapacitet | 15 kaseta od 5L u boksu ispod, 8 kaseta od 5L |
| Zapremina hlađene zone | 267 lit. |
| Temperaturni režim | -23°/-16 °C |
| Rashladni fluid | 68 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Brava na vratima | nema |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 7 (TA 35°C – HR 75%) |
| Boja | bela |
| Težina | 78 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Afinox Spring Plus 701 TN/A – hladni sto
Plusni hladni sto jednokrilni - bez radne ploče
-2/+7°C plusni režim rada
Ventilacioni hladni stolovi SPRING 701 dubine 700 mm, sa izolacijom 60 mm su izrađeni od nerđajućeg čelika AISI 304 i sa rashladnim gasom R290.
Rashladni pultovi SPRING - inovativnost
Inovativni zahvaljujući elektronskom digitalnom displeju sa inovativnim karakteristikama (kontrola prekomernog hlađenja i vlažnosti).
Vrata se automatski zaustavljaju na 90°.
Afinox Compatto 400 BT S PIZZA zamrzivač
Zamrzivač za pica testo
Compatto 400 je mini zamrzivač koji garantuje ujednačenu temperaturu, poštujući kvalitet i konzistentnost uskladištenih proizvoda. Pogodan za male lokacije.
Statički rashladni sistem i unutrašnji čep za odvod vode za lako održavanje čine ovaj rashladni uređaj pogodnim za čuvanje delikatne hrane kao što su riba, testo za picu, proizvodi od peciva i povrće.
- 12 polietilenskih plehova EN 400 x 600 mm (dubine 70 mm)
- temperatura podesiva od -24/-10° C
- monoblok agregat smešten u plafonu jedinice
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

