Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
3.848 € cena bez PDV-a
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica – 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530×650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije – visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene – lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
| Dimenzije (ŠxDxV) | 685x800x2090 mm |
|---|---|
| Bruto zapremina | 700 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 510 W |
| Temperaturni režim | -10°/-25° C |
| Agregat | monoblok sistem |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 75 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Dimenzija police | 2/1 GN 530 x 650 mm |
| Broj polica | 3 plastificirane rešetkaste police |
| Nosači polica | upresovani nosači, 24 pozicije |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | opcionalno |
| Materijal izrade | INOX AISI 304 |
| Klimatska klasa | +40°C / 60% vlažnost vazduha |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne police |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 130 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | DESMON SpA Italy |
DESMON SpA je osnovala porodica De Santis 1994. godine kao preduzeće za marketing u oblalsti ugostiteljske opreme.
1998. godine je nastao istorijski brend u sferi profesionalnog hlađenja - DESMON, pokretanjem proizvodnje profesionalnih frižidera pod sopstvenim brendom. Za nekoliko godina DESMON postaje evropska referentna tačka u proizvodnji rashladne ugostiteljske opreme.
DESMON SpA je od 2015. godine deo Middleby Corporation, svetskog lidera u sektoru opreme za ugostiteljstvo.
100% rashladne opreme koju proizvodi DESMON nastaje u dve fabrike od oko 25.000 kvadratnih metara u gradu Nusco (AV) ITALIJA.
Visokokvalitetni materijali
Ko bira DESMON svestan je da pravi najbolji izbor u oblasti profesionalnog hlađenja. DESMON-ov primarni cilj je održavanje visokih standarda kvaliteta i postizanje potpunog zadovoljstva kupaca.
Oni koji su izabrali DESMON znaju da imaju proizvod kreiran da traje tokom vremena, zahvaljujući vrhunskom kvalitetu materijala, proizveden veoma pouzdanom tehnologijom i uz uvek savremen dizajn.
Svaki proizvod je napravljen sa najvećom pažnjom na detalje. DESMON ima za primarni cilj kvalitet svojih proizvoda, zbog čega bira samo materijale najvišeg standarda, kako bi njegovi proizvodi trajali i ostali nepromenjeni tokom vremena. Zbog toga DESMON koristi samo čelik vrhunskog kvaliteta. Unutrašnja i spoljašnja konstrukcija su od nerđajućeg čelika, kao i vrata i ručke, stolova i ormara. Svi DESMON modeli su standardno opremljeni tropskim rashladnim jedinicama.
Povezani proizvodi
Tefcold SA914 hladni sto za serviranje
Hladni sto 4 fioke GN 1/1
- rashladni boks sa 4 fioke
- zapremina rashladnog boksa 230 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 4 fioke GN 1/1
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa 4 fioke, namenjen restoranima, fast food-ovima za serviranje i dekoraciju gotovih jela, pripremu sendviča i burgera.
Unutrašnji kapacitet hladnog stola je u skladu sa GN standardom.
Konstrukcija hladnog stola za serviranje, od nerđajućeg čelika INOX AISI 430, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Hladni sto dubine 700mm namenjen komercijalnoj upotrebi.
Afinox Spring Plus 703 TN – trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto plusni - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
https://www.youtube.com/watch?v=P2hIu4VcQzkRashladna komora plusna Tefcold CRPF1212-22
Techfrost EC3 Blast Chiller
Blast chiller za 3 pleha 1/1 GN
Blast Chiller / Shock Freezer je uređaj u kulinarstvu koji kombinuje sistem hlađenja sa sistemom ventiliranja, koji je u stanju da u velikoj meri očuva sve kvalitete hrane i produži rok trajanja.
Ovaj proizvod utrostručava rok trajanja i mogućnost čuvanja hrane.
- Blast Chiler +90°C na +3°C za 90 min – 8 kg
- Shock Freezer +90°C na -18°C za 240 min – 6 kg
*Plehovi nisu uključeni u cenu

