Tefcold IDB500-W1 – zamrzivač za sladoled
982 € cena bez PDV-a
Elegantni podni zamrzivač sa 8 korpi – 395 litara
- -30°/-10° C
- zakrivljeni stakleni klizni poklopci
- držač za cene
- Klimatska klasa 7
- 8 žičanih korpi
- 395 litara – neto korisna zapremina
- mehanički termostat
- statičko hlađenje
- manuelno otapanje
- rashladni fluid R290
- 4 točkića za lako premeštanje – od toga 2 sa kočnicom
- LED osvetljenje
Elegantni podni zamrzivač sa 8 korpi – 395 litara
- -30°/-10° C
- zakrivljeni stakleni klizni poklopci
- Klimatska klasa 7
- držač za cene
Kapacitet
- 8 žičanih korpi
- 395 litara – neto korisna zapremina
Sistem hlađenja
- mehanički termostat
- statičko hlađenje
- manuelno otapanje
- rashladni fluid R290
- 4 točkića za lako premeštanje – od toga 2 sa kočnicom
- LED osvetljenje
- Otvor za odvod kondenzovane vode (nakon otapanja)
Ovaj zamrzivač za sladoled je veoma stabilne i čvrste građe, a u isto vreme točkići omogućavaju lako pomeranje i pozicioniranje u objektu.
Pogodan je za manje markete, prodavnice, benzinske pumpe, supermarkete i delikatese sa ograničenim prostorom.
Profesionalni zamrzivači za markete su idealni za izlaganje smrznutog voća i povrća kao i za sladolede. Elegantnog su dizajna, imaju zaobljene uglove i ivice.
Prezentacija proizvoda
Prednji deo zamrzivača je niži od zadnjeg i zajedno sa zakrivljenim staklenim kliznim poklopcima i LED osvetljenjem omogućavaju odličnu prezentaciju proizvoda i bolji vizuelni prikaz.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1655x695x780 mm |
|---|---|
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 1520x550x617 mm |
| Temperaturni režim | -30°/-10 °C |
| Bruto zapremina | 525 lit. |
| Neto zapremina | 395 lit. |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 330 W |
| Korpa | 8 žičanih korpi |
| Potrošnja el. energije | 2,92 kWh/24h |
| Rashladni fluid | 127 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 7 (TA 35°C – HR 75%) |
| Težina | 81 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
TEFCOLD TFW200-S vinski frižider
Mali vinski frižider sa jednom zonom hlađenja - inox:
- skladištenje ~48 vinskih boca od 0,7 litara
- staklena vrata sa INOX ramom;
- INOX rukohvat za otvaranje vrata;
- 1 zona hlađenja vinskih boca;
- drvene police;
- blago zatamnjeno staklo na vratima za zaštitu vina;
- reverzibilna staklena vrata;
- sistem hlađenja bez vibracija;
- LED unutrašnje osvetljenje;
Desmon PGB7 zamrzivač 700 litara
Vertikalni profesionalni zamrzivač 700 litara
- -10/-25° C
- upušteni nosači polica - 24 pozicije
- 3 plastificirane rešetkaste police 2/1 GN 530x650 mm
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 75 mm debljina izolacije - visoka energetska efikasnost
- za ambijent do +40°C
- monoblok sistem hlađenja
- unutrašnje ivice zaobljene - lakše održavanje
- reverzibilna vrata sa uglom otvaranja 100°
Desmon PTGM2 hladni sto
Hladni sto sa dvoje vrata - plusni režim
- -2/+8° C
- struktura od nerđajućeg čelika INOX AISI 304
- 60 mm debljina izolacije
- unutrašnje ivice zaobljene – jednostavno sanitarno održavanje
- vrata sa uglom otvaranja 95°
- magnetna guma na vratima – demontaža bez alata
- monoblok sistem hlađenja patentiran za tropski ambijent +40°C

