SIRMAN TC 22 E INOX mlin za meso
1.280 € cena bez PDV-a
Profesionalni mlin za meso 22 INOX
- INOX glava i puž;
- demontažna glava;
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor;
- samoventilirajući motor;
- Rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu);
- Samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika;
Profesionalni mlin za meso 22 INOX
- glava i puž INOX;
- demontažna glava;
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor;
- samoventilirajući motor;
- Rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mlin za meso);
- Samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika;
Mlin za meso Sirman TC 22 E namenjen upotrebi u restoranskim kuhinjama i fast food objektima gde je u kratkom periodu potrebno samleti veću količinu mesa.
Opcionalno dostupan i u verziji:
- sa glavom od livenog gvoždja SIRMAN TC 22 E ili
- u manjem kapacitetu SIRMAN TC 12 E
| Dimenzije (ŠxDxV) | 215x440x445 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 800 W |
| Kapacitet | 33 kg/10min. |
| Kontrola | ON/OFF prekidač sa IP54 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | polirani liveni aluminijum, INOX AISI 304 |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 430, samooštreći |
| Glava mlina | demontažna, INOX AISI 304 |
| Puž mlina | INOX AISI 304 |
| Težina | 21 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
SIRMAN TC 12 E INOX mlin za meso
SIRMAN TC 12 E mlin za meso
SIRMAN TC 22 Barcellona ICE mlin za meso
Mlin za mlevenje mesa sa hlađenjem #22.
Profesionalna mašina za mlevenje mesa.
Thermo-electric hlađenje glave (bez kompresora):
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerđajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- zaštita za šajbne > 8 mm
SIRMAN TC 22 E mlin za meso
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Giorik FG9117T gasna friteza
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

