HOME » Ugostiteljska oprema » SIRMAN TC 32 Buffalo S mlin za meso
SIRMAN TC 22 E INOX mlin za meso
1.280 € cena bez PDV-a
SIRMAN TC 42 Montana Hp 5 mlin za meso
6.024 € cena bez PDV-a
SIRMAN TC 32 Buffalo S mlin za meso
2.852 € cena bez PDV-a
Mlin za meso profesionalni 32 – snaga 4Hp
Profesionalna mašina za mlevenje mesa #32
- INOX kućište
- IP 67 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- formater za hamburgere
- zaštita za šajbne > 8 mm
Šifra proizvoda:
SIRMAN 213212SB03F
Kategorije: Mlinovi za meso, Kuhinjska oprema, Obrada mesa, Mlinovi za meso
Opis
Mlin za meso profesionalni 32 – snaga 4Hp
Profesionalna mašina za mlevenje mesa #32
- INOX kućište
- IP 67 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- formater za hamburgere
- zaštita za šajbne > 8 mm
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 625x538x592 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 2.940 W, 4 Hp |
| Kapacitet | 700 kg/h |
| Kontrola | tasteri sa IP67 zaštitom, dva smera |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade noža | samooštreći, INOX AISI 316 |
| Glava mlina | demontažna, INOX AISI 304 |
| Puž mlina | INOX AISI 304 |
| Težina | 70 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
PDF
Slični proizvodi …
SIRMAN TC 32 Buffalo mlin za meso
3.440 € cena bez PDV-a
Mlin za meso glava 32 4Hp
Profesionalna mašina za mlevenje mesa #32
- INOX kućište
- IP 67 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
- formater za hamburgere
- zaštita za šajbne > 8 mm
- postolje sa točkovima
- dodatak za punjenje kobasica
- velika tacna za prijem mesa
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
3.341 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
5.438 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
6.443 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
PIRA 80 Black peć na ćumur
5.605 € cena bez PDV-a
115 obroka
Autentičan ukus pečenja pomoću Pira 80 LUX BLACK pećnice na ćumur.
Prva peć na ćumur nove generacije, koja je revolucionarna u svetu ugostiteljstva.
Njene karakteristike, performanse, cena i dimenzije čine ovu peć na ćumur ekonomičnom, profitabilnom i najtraženijom od strane kuvara.
“PIRACOLD” je sistem hlađenja dizajniran i zaštićen od strane “Pira Charcoal Ovens and Barbecues sl”.
Najvažniji efekti su niska spoljašnja temperatura peći i ušteda energije:
- Kada pećnica dostigne maksimalnu radnu temperaturu, spoljašnja temperature pećnice iznosi oko 60° C.
- Temperatura unutar pećnice se održava satima, čak i nakon što se završi sa radom. Prema tome, iako je proizvodnja jednaka kao i kod drugih peći istih dimenzija, ova peć štedi energiju i novac, zbog veoma male potrošnje ćumura.
Ista količina ćumura može da se koristi za pripremu do 25% više priozvoda nego kod peći bez sistema "PIRACOLD".
Mogu se pripremati sve vrste hrane: meso, riba i povrće.

