HOME » Ugostiteljska oprema » SIRMAN TC 12 E INOX mlin za meso
SIRMAN TC 22 E mlin za meso
998 € cena bez PDV-a
SIRMAN TC 12 E mlin za meso
856 € cena bez PDV-a
SIRMAN TC 12 E INOX mlin za meso
1.080 € cena bez PDV-a
Profesionalni mlin za meso 12 INOX
- INOX glava i puž;
- demontažna glava;
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor;
- samoventilirajući motor;
- Rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu);
- Samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika;
Šifra proizvoda:
SIRMAN 21122512
Kategorije: Kuhinjska oprema, Mlinovi za meso
Opis
Profesionalni mlin za meso 12 INOX glava
- glava i puž INOX;
- demontažna glava;
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor;
- samoventilirajući motor;
- Rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mlin za meso);
- Samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika;
Mlin za meso Sirman TC 12 E namenjen upotrebi u restoranskim kuhinjama i fast food objektima gde je u kratkom periodu potrebno samleti veću količinu mesa.
Profesionalni mlin za mlevenje mesa opcionalno dostupan i u verziji:
- sa glavom od gvoždja SIRMAN TC 12 E ili
- u većem kapacitetu SIRMAN TC 22 E INOX
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 215x430x445 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 735 W |
| Kapacitet | 25 kg/10min. |
| Kontrola | ON/OFF prekidač sa IP54 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | polirani liveni aluminijum, INOX AISI 304 |
| Materijal izrade noža | samooštreći, INOX AISI 430 |
| Glava mlina | demontažna, INOX AISI 304 |
| Puž mlina | INOX AISI 304 |
| Težina | 21 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
SIRMAN TC 12 E mlin za meso
856 € cena bez PDV-a
SIRMAN TC 22 Barcellona T mlin za meso
1.688 € cena bez PDV-a
Profesionalna mašina za mlevenje mesa 22 Barcellona T monofazna
Profesionalni mlin za mlevenje mesa.
Profesionalni mlin za meso
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- okrugli ulaz na glavi mlina prečnika 50 mm
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavci za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm
SIRMAN TC 22 Barcellona TT mlin za meso
1.640 € cena bez PDV-a
Profesionalna mašina za mlevenje mesa 22 Barcellona TT trofazna
Profesionalni mlin za mlevenje mesa sa trofaznim motorom.
Profesionalni mlin za meso
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući trofazni motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- okrugli ulaz na glavi mlina prečnika 50 mm
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavci za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm
SIRMAN TC 22 E mlin za meso
998 € cena bez PDV-a
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
1.412 € cena bez PDV-a
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
6.443 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
1.272 € cena bez PDV-a
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
688 € cena bez PDV-a

