LAVA grill Giorik GL92TGC
1.944 € cena bez PDV-a
Profesionalni roštilj LAVA grill – serija 900
Gasni roštilj sa lava kamenom
- Rešetka za meso
- Rešetka podesiva po visini
- Lako demontiranje komponenti prilikom čišćenja i održavanja
- Posuda za prikupljanje masnoće
- Nezavisna kontrola temperature leve i desne polovine
- Sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- Piezzo upaljač
Opcionalno:
- dodatna rešetka za ribu
Profesionalni plinski roštilj – LAVA grill – serija 900
- grill rešetka za meso površine 375×610 mm
- gorionici postavljeni ispod mreže sa lava kamenom
- pilot plamen sa sigurnosnim termoelementom
- automatsko paljenje gorionika sa piezzo upaljačem
- uklonjiva grill rešetka
- podesiva visina grill rešetke u 2 nivoa
- radna ploča debljine 2mm
Opcionalno:
- dodatna grill rešetka za meso
- dodatna rešetka za ribu
Profesionalni gasni grill sa lavinim kamenom dostupan i kao samostojeći model:
Giorik UNIKA900 – termoblok lava grill serija 900
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x900x307 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 15 kW |
| Regulacija temperature | gasni ventil |
| Oblik grejne površine | grill rešetka od livenog gvožđa |
| Grejna zona | 375×610 mm |
| Grejna ploča | indirektno grejanje sa lavinim kamenom |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 50 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Povezani proizvodi
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20

