AQUA grill GAS Giorik GL72TV
1.954 € cena bez PDV-a
Profesionalni gasni roštilj sa vodom – water grill serija 700
Posuda za vodu za savršen nivo vlage u proizvodu prilikom grilovanja
- Posuda sa vodom neposredno ispod gorionika – optimalan nivo vlage
- Rezultat grilovanja mekana i sočna hrana
- Jednostavno održavanje
Profesionalni gasni roštilj sa vodom – water grill serija 700
Posuda za vodu za savršen nivo vlage u proizvodu prilikom grilovanja
- voda pomaže u hlađenju masti koja se cedi prilikom grilovanja
- grejna površina 345×450 mm
- gorionici zaštićeni difuzorima od nerđajućeg čelika
- pilot plamen sa sigurnosnim termoelementom
- automatsko paljenje gorionika sa piezzo upaljačem
- ventil za punjenje vodom
- uklonjiva rešetka
- uklonjiv splashguard
- uklonjivi difuzori gorionika
Opcionalno:
- električna varijanta aqua grill-a GL72GE
Profesionalni gasni vodeni grill dostupan u modelima:
- 400mm – GL72TV
- 800mm – GL74TV
- 1200mm – GL76TV
Giorik UNIKA700 – termoblok grill roštilji serija 700
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x700x250 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 8,5 kW |
| Kontrola | magnetni gasni ventil sa pilot plamenom i sigurnosnim termoelementom |
| Regulacija temperature | gasni ventil |
| Grejna površina | 345×450 mm |
| Oblik grejne površine | grill rešetka |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 45 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”

