AQUA grill električni Giorik GL72GE
2.643 € cena bez PDV-a
Samostojeći električni grill sa vodom – na zatvorenom postolju
EKO funkcija uštede električne energije: direktno pečenje na grejačima
- Posuda sa vodom neposredno ispod grejača – optimalan nivo vlage
- Rezultat grilovanja mekana i sočna hrana
- Jednostavno održavanje
- Čišćenje pirolizom
Profesionalni električni aqua grill – sa vodom – serija 700
EKO funkcija uštede električne energije: direktno pečenje na grejačima
- posuda za vodu GN 1/1
- savršen nivo vlage u proizvodu prilikom grilovanja
- grejna površina 275×447 mm
- snaga podesiva u 6 nivoa
- maksimalna temperatura 400°C
- svetlosni indikator rada
- kipujući grejači za jednostavno čišćenje
- strugač za čišćenje
Opcionalno:
- gasna varijanta – gasni aqua grill GL72GV
Profesionalni vodeni grill na struju dostupan u modelima:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x700x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 4 kW |
| Kontrola | podešavanje snage grejača u 6 nivoa |
| Regulacija temperature | max 400°C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Grejna površina | 275×447 mm |
| Oblik grejne površine | pečenje direktno na pločastim grejačima |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 75 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Slični proizvodi …
LAVA grill Giorik GL74GC
Samostojeći profesionalni lava grill na gas
- roštilj na otovrenom postolju sa lava kamenom
- rešetka za meso 775x460 mm
- rešetka podesiva po visini
- lako demontiranje komponenti zbog održavanja
- posuda za prikupljanje masnoće
- nezavisna kontrola temperature leve i desne polovine
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- piezzo upaljač
Opcionalno:
- zatvoreno postolje sa vratima
- rešetka za ribu
AQUA grill električni Giorik GL74GE
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik FE9117 električna friteza
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8

