AQUA grill električni Giorik GL74TE
3.178 € cena bez PDV-a
Profesionalni električni roštilj sa vodom – water grill 800×700 – serija 700
EKO funkcija uštede električne energije: direktno pečenje na grejačima
- posuda za vodu GN 2/1
- savršen nivo vlage u proizvodu prilikom grilovanja
- grejna površina 545 × 447 mm
- snaga podesiva u 6 nivoa
- maksimalna temperatura 400°C
- svetlosni indikator rada
- kipujući grejači za jednostavno čišćenje
- strugač za čišćenje
Opcionalno:
- gasna varijanta aqua grill-a
Profesionalni električni roštilj sa vodom – water grill 800×700 – serija 700
EKO funkcija uštede električne energije: direktno pečenje na grejačima
- posuda za vodu GN 2/1
- savršen nivo vlage u proizvodu prilikom grilovanja
- grejna površina 545 × 447 mm
- snaga podesiva u 6 nivoa
- maksimalna temperatura 400°C
- svetlosni indikator rada
- kipujući grejači za jednostavno čišćenje
- strugač za čišćenje
Opcionalno:
- gasna varijanta aqua grill-a
Profesionalni vodeni grill na struju dostupan u modelima:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x700x307 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 8 kW |
| Kontrola | podešavanje snage grejača u 6 nivoa |
| Regulacija temperature | max 400°C |
| Grejna površina | 545×447 mm |
| Oblik grejne površine | grill rešetka od cevastih grejača – direktno grejanje |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 75 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Giorik FG9117T gasna friteza
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;

