Mesoreznica SIRMAN Galileo 385 EVO TOP
3.060 € cena bez PDV-a
Profesionalna mesoreznica za delikates – nož prečnika 385 mm
ALU detalji (knob i ručice)
- nož 385 mm
- ugao noža 38°
- kapacitet sečenja 240 x 320 mm, Ø 280 mm
- nosač proizvoda površine 350 x 320 mm
- hod klizača 365 mm
Profesionalna mesoreznica za delikates – nož prečnika 385 mm
Nož mesoreznice, prečnika fi 385, omogućava tanak rez i najfinijih proizvoda.
Mesoreznica velikog prečnika noža je idealna za tvrde proizvode – pršut, suvu pečenicu, dugotrajne salame.
Mesoreznica SIRMAN Galileo 385 EVO TOP:
- prečnik INOX noža 385 mm
- ugao noža 38°
- kapacitet sečenja 240 x 320 mm, Ø 280 mm
- nosač proizvoda površine 350 x 320 mm
- hod klizača 365 mm
- kućište od aluminijumske legure
- profesionalna mesoreznica sa bešumnim ventilirajućim motorom
- klizači sa smopodmazivanjem u zatvorenom kućištu
- zaštitna guma na krajevima klizača – odbojnici
- ugrađen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac – zaštita motora
- aluminijumske štelujuće nogare
- aluminijumski knob i ručice
- tasteri sa IP67 zaštitom
- alat za skidanje noža
Profesionalna mesoreznica Galileo 385 Evo TOP namenjena je za upotrebu u kuhinjama, picerijama, fast food objektima, delikates prodavnicama i svugde gde su potrebni sveže isečeni suhomesnati proizvodi, u većoj količini.
Sirman Galileo EVO mesoreznice dostupne u prečniku noža od 350-385 mm
Mesoreznice SIRMAN Galileo EVO dostupne su i u automatskoj verziji:
Sirman mesoreznice Galileo EVO dostupne u verzijama:
- Classic – osnovna verzija
- Top – aluminijumski detalji
- Ingranaggi – sa reduktorom umesto kaiša
- Automatica – automatska mesoreznica sa pogonskim motorom
| Dimenzije (ŠxDxV) | 820x605x700 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 380 W |
| Prečnik noža | 385 mm |
| Ugao noža | gravitaciona 38° |
| Debljina odreska | 0-25 mm |
| Hod klizača | 365 mm |
| Korisna površina sečenja | 240 x 320 mm, Ø 280 mm |
| Kontrola | tasteri sa IP67 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | anodizirani aluminijum |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 430 |
| Oštrač noža | obostrani oštrač sa štitnikom |
| Težina | 58 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Sirman Smart 220 profesionalna mesoreznica
Profesionalna mesoreznica prečnika noža fi220 mm
- prečnik INOX noža 220 mm
- kapacitet sečenja 135x220 mm
- liveno kućište sa poliranom zvršnom obradom
- komponente od anodiziranog aluminijuma
- veliko rastojanje između noža i kućišta mesoreznice - lako održavanje
- bešumni ventilirajući motor
- ugradjen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom sa dve strane
- nagib noža 25°
- hod klizača 247 mm
Suhomesnati proizvodi gube na kvalitetu kada stoje isečeni u frižideru, stoga je preproučljivo rezati ih na mesoreznici neposredno pre pripreme, odnosno služenja jela.
Mesoreznica SIRMAN Galileo 350 EVO
Sirman Alice 250 kućna mesoreznica
- Zaobljeno kućište bez oštrih ivica - lako se održava i čisti
- Kućište od aluminijumske legure
- Jaka i kompaktna struktura
- Najviši higijenski standardi zahvaljujući preciznom izboru materijala i glatkom dizajnu komponenti
- Jak i bešumni motor
- Prenos - kaiš u zatvorenom prostoru
- Integrisan oštrač noža
Vertikalna mesoreznica SIRMAN Mantegna 300 VCO
Profesionalna vertikalna mesoreznica sa nožem fi 300 mm Mantegna VCO
Nosač proizvoda sa upuštenom pločom (opcionalno sa nazubljenom pločom).
- Zaobljeno kućište salamoreznica, bez oštrih ivica
- Kućište od aluminijumske legure
- Jaka i kompaktna struktura
- Bešumni motor sa ventilirajućim hlađenjem
- Prenos: kaiš
- Klizač sa smopodmazivanjem
- Zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- Distancer odrezaka
- Donji poklopac - zaštita motora
- Ugrađen oštrač noža
- Kompaktne dimenzije
Povezani proizvodi
PIRA 80 Black peć na ćumur
Mikser za testo Prismafood IBT40
FAMA Pelapatate P10 ljuštilica krompira
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

