HOME » Ugostiteljska oprema » Mikser za testo Prismafood IBM15
Mikser za testo Prismafood IBM20
1.108 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBM5
879 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBM15
1.065 € cena bez PDV-a
Profesionalna spiralna mešalica za pizza testo 12 kg zamesa
- rotirajuća kibla;
- fiksna glava;
- 1 brzina;
- tajmer;
- mikser na točkovima radi lakšeg skladištenja kada se ne koristi;
- čelično kućište, plastificirano i otporno na grebanje;
- sigurnosni mikroprekidači;
- zaštitna rešetka;
- monofazni motor;
Šifra proizvoda:
PRISMAFOOD IBM15
Kategorije: Mikseri za pizza testo, Pizza oprema, Kuhinjska oprema
Opis
Profesionalna spiralna mešalica za pizza testo 12 kg zamesa
- rotirajuća kibla;
- fiksna glava;
- 1 brzina;
- tajmer;
- mikser na točkovima radi lakšeg skladištenja kada se ne koristi;
- čelično kućište, plastificirano i otporno na grebanje;
- sigurnosni mikroprekidači;
- zaštitna rešetka;
- monofazni motor;
PRISMAFOOD mikser za pizza testo 1 brzina 230VAC
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM5
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM10
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM15
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM20
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM30
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM40
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM50
PRISMAFOOD mikser za pizza testo 1 brzina 400VAC
PRISMAFOOD mikser za pizza testo varijabilna brzina 230VAC
PRISMAFOOD mikser za pizza testo 2 brzine 400VAC
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 385x670x725 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 750 W |
| Prenos snage | uljni reduktor + lanac |
| Kapacitet brašna | 7,5 kg |
| Kapacitet zamesa testa | 12 kg |
| Kontrola | tasteri sa IP 44 zaštitom |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Broj obrtaja spirale | 85 rpm |
| Broj obrtaja kible | 10 rpm |
| Prečnik kible | Ø 320 mm |
| Zapremina kible | 16 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade spirale | INOX AISI 304 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 59 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Prismafood S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
Sammic CA-3V univerzalna seckalica
2.047 € cena bez PDV-a
Profesionalna univerzalna kuhinjska mašina sa disk noževima - seckalica.
Kapacitet do 500 kg/h.
Varijabilna brzina motora
"Brushless" tehnologija elektromotora: snažni i efikasni motori
- Maksimalna efikasnost: održavanje obrtnog momenata u celom opsegu brzine motora.
- Ekskluzivni „force control system“: garancija ujednačenog i visokokvalitetnog reza.
- Lagan i kompaktan dizajn: mala težina i zauzima malo radnog prostora.
- Poboljšana nepropusnost vazduha / vode jer nije potrebna ventilacija.
- Prave manje buke: poboljšano radno okruženje.
Zanolli Teorema Polis T2 IoT MC18 jednoetažna pizza peć
4.905 € cena bez PDV-a
Jednoetažna električna peć - 2 EN pleha 400x600 mm + Wi-Fi
- spoljna dimenzija - 1250 x 1010 x 360 mm
- unutrašna dimenzija komore - 830 x 660 x 180 mm
- maksimalna temperatura - 400°C
- kapacitet - 2 pleha EN 400 x 600 mm
- WI-FI modul za povezivanje na telefon
- Izrada - Inox
- Dno peći po izboru - šamot ili metal
- Digitalna kontrola - 49 programa
- Automatsko čišćenje
- Pre-heating
- Opcionalno - postolje, kabinet za testo, ovlaživač komore, hauba
Zanolli Teorema Polis T2S jednoetažna pizza peć
4.230 € cena bez PDV-a
Električna multifunkcionalna peć - jednoetažna - 2 EN pleha 400x600 mm
- spoljna dimenzija - 970 x 1210 x 360 mm
- unutrašna dimenzija komore - 650 x 860 x 180 mm
- maksimalna temperatura - 400°C
- kapacitet - 2 pleha EN 400 x 600 mm
- Izrada - Inox
- Dno peći po izboru - šamot ili metal
- Digitalna kontrola - 20 programa
- Automatsko čišćenje
- Pre-heating
- Opcionalno - postolje, kabinet za testo, ovlaživač komore, Wi-fi modul, hauba
Sirman HERCULES 30 mešalica za testo
1.640 € cena bez PDV-a
Profesionalna mešalica za testo - 25 kg zamesa
Kapacitet miksera 32 litre - zames 25 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 32 litre / 25 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 400x260 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.

