HOME » Ugostiteljska oprema » Mikser za testo Prismafood IBM5
Mikser za testo Prismafood IBM15
1.065 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBM30
1.337 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBM5
879 € cena bez PDV-a
Najmanja profesionalna spiralna mešalica za pizza testo 5 kg zamesa
- rotirajuća kibla;
- fiksna glava;
- 1 brzina;
- tajmer;
- mikser na točkovima radi lakšeg skladištenja kada se ne koristi;
- čelično kućište, plastificirano i otporno na grebanje;
- sigurnosni mikroprekidači;
- zaštitna rešetka;
- monofazni motor;
Šifra proizvoda:
PRISMAFOOD IBM5
Kategorije: Mikseri za pizza testo, Pizza oprema, Kuhinjska oprema
Opis
Najmanja profesionalna spiralna mešalica za pizza testo 5 kg zamesa
- rotirajuća kibla;
- fiksna glava;
- 1 brzina;
- tajmer;
- mikser na točkovima radi lakšeg skladištenja kada se ne koristi;
- čelično kućište, plastificirano i otporno na grebanje;
- sigurnosni mikroprekidači;
- zaštitna rešetka;
- monofazni motor;
PRISMAFOOD mikser za pizza testo 1 brzina 230VAC
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM5
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM10
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM15
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM20
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM30
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM40
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM50
PRISMAFOOD mikser za pizza testo 1 brzina 400VAC
PRISMAFOOD mikser za pizza testo varijabilna brzina 230VAC
PRISMAFOOD mikser za pizza testo 2 brzine 400VAC
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 280x590x580 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 370 W |
| Prenos snage | uljni reduktor + lanac |
| Kapacitet brašna | 3 kg |
| Kapacitet zamesa testa | 5 kg |
| Kontrola | tasteri sa IP 44 zaštitom |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Broj obrtaja spirale | 85 rpm |
| Broj obrtaja kible | 10 rpm |
| Prečnik kible | Ø 240 mm |
| Zapremina kible | 7 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade spirale | INOX AISI 304 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 37,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Prismafood S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
Mikser za testo Prismafood IBM20
1.108 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBM40
1.548 € cena bez PDV-a
Sirman HERCULES 20 mešalica za testo
1.316 € cena bez PDV-a
Profesionalna mešalica za testo - 17 kg zamesa
Kapacitet miksera 21 litar - zames 17 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 21 litar / 17 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 360x210 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.
Sirman HERCULES 40 mešalica za testo
1.908 € cena bez PDV-a
Profesionalna mešalica za testo - 35 kg zamesa
Kapacitet miksera 41 litar - zames 35 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 41 litar / 35 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 452x260 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.

