HOME » Ugostiteljska oprema » Mikser za testo Prismafood IBV20
INOX radni sto 1600x600x850h mm
336 € cena bez PDV-a
Afinox Energy Lux 700 TN PC frižider
2.585 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBV20
1.491 € cena bez PDV-a
Profesionalni spiralni mikser za pizza testo 17 kg zamesa – sa podesivom brzinom
- Inverter tehnologija sa varijabilnom brzine rotacije spirale i kible;
- Rotirajuća kibla;
- Fiksna glava;
- Tajmer;
- Mikser na točkovima radi lakšeg skladištenja kada se ne koristi;
- Čelično kućište, plastificirano i otporno na grebanje;
- Sigurnosni mikroprekidači;
- Zaštitna rešetka;
Pizza mikser sa 2 brzine dostupan i u trofaznoj varijanti – IBT20 2V
Šifra proizvoda:
PRISMAFOOD IBV20
Kategorije: Mikseri za pizza testo, Pizza oprema, Kuhinjska oprema
Opis
Profesionalni spiralni mikser za pizza testo 17 kg zamesa – sa podesivom brzinom
- Inverter tehnologija sa varijabilnom brzine rotacije spirale i kible;
- Rotirajuća kibla;
- Fiksna glava;
- Tajmer;
- Mikser na točkovima radi lakšeg skladištenja kada se ne koristi;
- Čelično kućište, plastificirano i otporno na grebanje;
- Sigurnosni mikroprekidači;
- Zaštitna rešetka;
Pizza mikser dostupan i sa dve brzine u trofaznoj varijanti – IBT20 2V
PRISMAFOOD mikser za pizza testo 1 brzina 230VAC
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM5
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM10
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM15
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM20
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM30
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM40
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM50
PRISMAFOOD mikser za pizza testo 1 brzina 400VAC
PRISMAFOOD mikser za pizza testo varijabilna brzina 230VAC
PRISMAFOOD mikser za pizza testo 2 brzine 400VAC
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 385x670x725 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.100 W |
| Prenos snage | uljni reduktor + lanac |
| Kapacitet brašna | 11 kg |
| Kapacitet zamesa testa | 17 kg |
| Kontrola | elektronski varijator brzine, tasteri sa IP 44 zaštitom |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Broj obrtaja spirale | 85/170 rpm |
| Broj obrtaja kible | 10/20 rpm |
| Prečnik kible | Ø 360 mm |
| Zapremina kible | 22 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade spirale | INOX AISI 304 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 62 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Prismafood S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
Mikser za testo Prismafood IBT40
1.548 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBT40 2 brzine
1.780 € cena bez PDV-a
Profesionalni spiralni mikser za pizza testo 35 kg zamesa - 2 brzine
- Rotirajuća kibla;
- Fiksna glava;
- Dve brzine;
- Tajmer;
- Mikser na točkovima radi lakšeg skladištenja kada se ne koristi;
- Čelično kućište, plastificirano i otporno na grebanje;
- Sigurnosni mikroprekidači;
- Zaštitna rešetka;
Pizza mikser u monofaznoj varijanti zamesa 35kg sa varijabilnom brzinom - IBV40
Povezani proizvodi
Sammic CA-41 univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna seckalica za povrće i sir
Seckalica velikog kapaciteta do 650 kg/h
Savršen rez
- Visoko precizno podešavanje radi postizanja ujednačenog rezanja vrhunskog kvaliteta
- Sečiva su izradjena od nerdjajućeg čelika
- Kombinovanjem noževa dobija se preko 70 vrsta rezova i rendanja
- Glava mašine sa velikim izlaznim otvorom za veći kapacitet izbacivanja
Mikser za testo Prismafood IBM30
1.337 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBT60 2V
2.946 € cena bez PDV-a
Sirman HERCULES 20 mešalica za testo
1.316 € cena bez PDV-a
Profesionalna mešalica za testo - 17 kg zamesa
Kapacitet miksera 21 litar - zames 17 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 21 litar / 17 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 360x210 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.

