HOME » Ugostiteljska oprema » Mikser za testo Prismafood IBM40
Mikser za testo Prismafood IBM50
1.708 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBT60 2V
2.946 € cena bez PDV-a
Mikser za testo Prismafood IBM40
1.548 € cena bez PDV-a
Profesionalni spiralna mešalica za pizza testo 35 kg zamesa
- Rotirajuća kibla;
- Fiksna glava;
- Jedna brzina;
- Tajmer;
- Mikser na točkovima radi lakšeg skladištenja kada se ne koristi;
- Čelično kućište, plastificirano i otporno na grebanje;
- Sigurnosni mikroprekidači;
- Zaštitna rešetka;
- Monofazni motor;
Šifra proizvoda:
PRISMAFOOD IBM40
Kategorije: Mikseri za pizza testo, Pizza oprema, Kuhinjska oprema
Opis
Profesionalni spiralna mešalica za pizza testo 35 kg zamesa
- Rotirajuća kibla;
- Fiksna glava;
- Jedna brzina;
- Tajmer;
- Mikser na točkovima radi lakšeg skladištenja kada se ne koristi;
- Čelično kućište, plastificirano i otporno na grebanje;
- Sigurnosni mikroprekidači;
- Zaštitna rešetka;
- Monofazni motor;
PRISMAFOOD mikser za pizza testo 1 brzina 230VAC
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM5
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM10
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM15
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM20
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM30
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM40
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM50
PRISMAFOOD mikser za pizza testo 1 brzina 400VAC
PRISMAFOOD mikser za pizza testo varijabilna brzina 230VAC
PRISMAFOOD mikser za pizza testo 2 brzine 400VAC
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 480x805x870 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.100 W |
| Prenos snage | uljni reduktor + lanac |
| Kapacitet brašna | 22 kg |
| Kapacitet zamesa testa | 35 kg |
| Kontrola | tasteri sa IP 44 zaštitom |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Broj obrtaja spirale | 85 rpm |
| Broj obrtaja kible | 10 rpm |
| Prečnik kible | Ø 450 mm |
| Visina kible | 270 mm |
| Zapremina kible | 41 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade spirale | INOX AISI 304 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 92 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Prismafood S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
Sammic CA-31 univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna seckalica.
Kapacitet do 450 kg/h.
Savršen rez.
Ovalni ulaz na poklopcu 172×77 mm i okrugli Ø52 mm.
Univerzalna kuhinjska mašina:
- Visoko precizno podešavanje radi postizanja ujednačenog rezanja vrhunskog kvaliteta
- Sečiva su izrađena od nerđajućeg čelika
- Kombinovanjem noževa dobija se preko 70 vrsta rezova i rendanja
- Glava mašine sa velikim izlaznim otvorom za veći kapacitet izbacivanja
Univerzalna kuhinjska seckalica napravljena da traje
- Izrađeno od nerđajućeg čelika i materijala najvišeg kvaliteta prikladnih za kontakt sa hranom: kućište motora i ulazni levak od nerđajućeg čelika, glava mašine od prehrambenog aluminijuma (food-grade)
- Asinhroni motor velike snage
Maksimalni komfor za korisnika
- Ergonomski dizajn. Pristupačan za rad.
- Bočno izbacivanje proizvoda sečenja: zahteva manje mesta na radnoj površini i vodi proizvod izbegavajući prskanje.
- Elektronski kontrolni panel sa jednostavnim komandama
Održavanje, bezbednost, higijena
- Levak i poklopac se jednostavno skidaju za potrebe pranja
- Kombinacija sigurnostnih sistema: levak i poklopac sa mikroprekidačima koji sprečavaju rad mašine ukoliko nije propisno sklopljena
- Uređaj sa sertifikatom NSF-International (u skladu sa propisima o higijeni, čišćenju i prehrambenim materijalima).
U zavisnosti od noža koji se koristi, univerzalna kuhinjska seckalica može da seče:
- sve vrste povrća na kolutove, štapiće, kockice (krompir-pomfrit-čips, šargarepu, cveklu, kupus, pečurke, paradajz, krastavac ...)
- sve vrste sireva (rendanje kačkavalja, ribanje parmezana ...)
- orašasti plodovi: lešnik, badem ...
Zanolli Teorema Polis T3 IoT MC18 jednoetažna pizza peć
5.280 € cena bez PDV-a
Jednoetažna električna peć - 3 EN pleha 400x600 mm + Wi-Fi
- spoljna dimenzija - 1660 x 1010 x 360 mm
- unutrašna dimenzija komore - 1240 x 660 x 180 mm
- maksimalna temperatura - 400°C
- kapacitet - 3 pleha EN 400 x 600 mm
- WI-FI modul za povezivanje na telefon
- Izrada - Inox
- Dno peći po izboru - šamot ili metal
- Digitalna kontrola - 49 programa
- Automatsko čišćenje
- Pre-heating
- Opcionalno - postolje, kabinet za testo, ovlaživač komore, hauba
Zanolli Teorema Polis T2S jednoetažna pizza peć
4.230 € cena bez PDV-a
Električna multifunkcionalna peć - jednoetažna - 2 EN pleha 400x600 mm
- spoljna dimenzija - 970 x 1210 x 360 mm
- unutrašna dimenzija komore - 650 x 860 x 180 mm
- maksimalna temperatura - 400°C
- kapacitet - 2 pleha EN 400 x 600 mm
- Izrada - Inox
- Dno peći po izboru - šamot ili metal
- Digitalna kontrola - 20 programa
- Automatsko čišćenje
- Pre-heating
- Opcionalno - postolje, kabinet za testo, ovlaživač komore, Wi-fi modul, hauba
Mikser za testo Prismafood IBM50
1.708 € cena bez PDV-a

