Sirman HERCULES 20 mešalica za testo
1.316 € cena bez PDV-a
Profesionalna mešalica za testo – 17 kg zamesa
Kapacitet miksera 21 litar – zames 17 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 21 litar / 17 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 360×210 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.
Profesionalna mešalica za testo – 17 kg zamesa
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.
Kapacitet miksera 21 litar – zames 17 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 21 litar / 17 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 360×210 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Hercules mešalica za testo sa 1 brzinom, dostupna u kapacitetima:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 390x680x625 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 750 W |
| Prenos snage | uljni reduktor + lanac |
| Kapacitet brašna | 10,5 kg |
| Kapacitet zamesa testa | 17 kg |
| Kontrola | tasteri sa IP 44 zaštitom |
| Prečnik kible | Ø 360 mm |
| Zapremina kible | 21 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade alata | INOX AISI 304 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 66 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Sirman HERCULES 10 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 8 kg zamesa
Kapacitet miksera 12 litara - zames 8 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 12 litara / 8 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 280x190 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 13 rpm
- 1 brzina spirale 83 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.
Sirman HERCULES 15 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 12 kg zamesa
Kapacitet miksera 16 litara - zames 12 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 12 litara / 8 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 320x200 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 13 rpm
- 1 brzina spirale 83 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.
Sirman HERCULES 30 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 25 kg zamesa
Kapacitet miksera 32 litre - zames 25 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 32 litre / 25 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 400x260 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.
Sirman HERCULES 40 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 35 kg zamesa
Kapacitet miksera 41 litar - zames 35 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 41 litar / 35 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 452x260 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.
Povezani proizvodi
Sammic CA-41 univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna seckalica za povrće i sir
Seckalica velikog kapaciteta do 650 kg/h
Savršen rez
- Visoko precizno podešavanje radi postizanja ujednačenog rezanja vrhunskog kvaliteta
- Sečiva su izradjena od nerdjajućeg čelika
- Kombinovanjem noževa dobija se preko 70 vrsta rezova i rendanja
- Glava mašine sa velikim izlaznim otvorom za veći kapacitet izbacivanja
Zanolli Teorema Polis T4 IoT MC18 jednoetažna pizza peć
Jednoetažna električna peć - 4 EN pleha 400x600 mm + Wi-Fi
- spoljna dimenzija - 1250 x 1610 x 360 mm
- unutrašna dimenzija komore - 830 x 1260 x 180 mm
- maksimalna temperatura - 400°C
- kapacitet - 4 pleha EN 400 x 600 mm
- WI-FI modul za povezivanje na telefon
- Izrada - Inox
- Dno peći po izboru - šamot ili metal
- Digitalna kontrola - 49 programa
- Automatsko čišćenje
- Pre-heating
- Opcionalno - postolje, kabinet za testo, ovlaživač komore, hauba
Zanolli Teorema Polis T4 MC18 jednoetažna pizza peć
Električna peć - jednoetažna - 4 EN pleha 400x600 mm
- spoljna dimenzija - 1250 x 1610 x 360 mm
- unutrašna dimenzija komore - 830 x 1260 x 180 mm
- maksimalna temperatura - 400°C
- kapacitet - 4 pleha EN 400 x 600 mm
- Izrada - Inox
- Dno peći po izboru - šamot ili metal
- Digitalna kontrola - 20 programa
- Automatsko čišćenje
- Pre-heating
- Opcionalno - postolje, kabinet za testo, ovlaživač komore, Wi-fi modul, hauba

