Mikser za testo Prismafood IBV50
2.052 € cena bez PDV-a
Spiralni mikser za pizza testo 42 kg zamesa – 25 kg brašna
- Inverter tehnologija sa varijabilnom brzinom rotacije spirale i kible;
- Rotirajuća kibla;
- Fiksna glava;
- Tajmer;
- Mikser na točkovima radi lakšeg skladištenja kada se ne koristi;
- Čelično kućište, plastificirano i otporno na grebanje;
- Sigurnosni mikroprekidači;
- Zaštitna rešetka;
Spiralni mikser za pizza testo 42 kg zamesa – 25 kg brašna
- Inverter tehnologija sa varijatorom brzine rotacije spirale i kible;
- Rotirajuća kibla;
- Fiksna glava;
- Tajmer;
- Mikser na točkovima radi lakšeg skladištenja kada se ne koristi;
- Čelično kućište, plastificirano i otporno na grebanje;
- Sigurnosni mikroprekidači;
- Zaštitna rešetka;
Monofazni mikser za testo 42 kg dostupan i kao trofazni sa 2 brzine – IBT50 2V
PRISMAFOOD mikser za pizza testo 1 brzina 230VAC
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM5
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM10
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM15
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM20
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM30
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM40
- Mikser za pizza testo Prismafood IBM50
PRISMAFOOD mikser za pizza testo 1 brzina 400VAC
PRISMAFOOD mikser za pizza testo varijabilna brzina 230VAC
- Mikser za pizza testo Prismafood IBV20
- Mikser za pizza testo Prismafood IBV40
- Mikser za pizza testo Prismafood IBV50
PRISMAFOOD mikser za pizza testo 2 brzine 400VAC
| Dimenzije (ŠxDxV) | 480x820x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,5 kW |
| Prenos snage | uljni reduktor + lanac |
| Kapacitet brašna | 25 kg |
| Kapacitet zamesa testa | 42 kg |
| Kontrola | tasteri sa IP 44 zaštitom |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Broj obrtaja spirale | 85/170 rpm |
| Broj obrtaja kible | 10/20 rpm |
| Prečnik kible | Ø 450 mm |
| Visina kible | 320 mm |
| Zapremina kible | 50 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade spirale | INOX AISI 304 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 98 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Prismafood S.r.L Italy |
Slični proizvodi …
Mikser za testo Prismafood IBT40
Mikser za testo Prismafood IBT40 2 brzine
Profesionalni spiralni mikser za pizza testo 35 kg zamesa - 2 brzine
- Rotirajuća kibla;
- Fiksna glava;
- Dve brzine;
- Tajmer;
- Mikser na točkovima radi lakšeg skladištenja kada se ne koristi;
- Čelično kućište, plastificirano i otporno na grebanje;
- Sigurnosni mikroprekidači;
- Zaštitna rešetka;
Pizza mikser u monofaznoj varijanti zamesa 35kg sa varijabilnom brzinom - IBV40
Mikser za testo Prismafood IBV20
Profesionalni spiralni mikser za pizza testo 17 kg zamesa - sa podesivom brzinom
- Inverter tehnologija sa varijabilnom brzine rotacije spirale i kible;
- Rotirajuća kibla;
- Fiksna glava;
- Tajmer;
- Mikser na točkovima radi lakšeg skladištenja kada se ne koristi;
- Čelično kućište, plastificirano i otporno na grebanje;
- Sigurnosni mikroprekidači;
- Zaštitna rešetka;
Pizza mikser sa 2 brzine dostupan i u trofaznoj varijanti - IBT20 2V
Mikser za testo Prismafood IBV40
Profesionalni spiralni mikser za pizza testo 35 kg zamesa - varijabilna brzina monofazni
- Inverter tehnologija sa varijatorom brzine rotacije spirale i kible;
- Rotirajuća kibla;
- Fiksna glava;
- Tajmer;
- Mikser na točkovima radi lakšeg skladištenja kada se ne koristi;
- Čelično kućište, plastificirano i otporno na grebanje;
- Sigurnosni mikroprekidači;
- Zaštitna rešetka;
Monofazni mikser za testo 35 kg dostupan i kao trofazni sa 2 brzine - IBT40 2V
Povezani proizvodi
Zanolli Teorema Polis T2 IoT MC18 jednoetažna pizza peć
Jednoetažna električna peć - 2 EN pleha 400x600 mm + Wi-Fi
- spoljna dimenzija - 1250 x 1010 x 360 mm
- unutrašna dimenzija komore - 830 x 660 x 180 mm
- maksimalna temperatura - 400°C
- kapacitet - 2 pleha EN 400 x 600 mm
- WI-FI modul za povezivanje na telefon
- Izrada - Inox
- Dno peći po izboru - šamot ili metal
- Digitalna kontrola - 49 programa
- Automatsko čišćenje
- Pre-heating
- Opcionalno - postolje, kabinet za testo, ovlaživač komore, hauba
Mikser za testo Prismafood IBM40
Mikser za testo Prismafood IBM15
Sirman HERCULES 10 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 8 kg zamesa
Kapacitet miksera 12 litara - zames 8 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 12 litara / 8 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 280x190 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 13 rpm
- 1 brzina spirale 83 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.

