MATAS SM40 mikser za testo
5.279 € cena bez PDV-a
Profesionalna spiralna mešalica za hleb testo – pekarski mikser
40 kg testa kapacitet zamesa
25 kg brašna
70 litara zapremina kible
2 brzine
Profesionalna spiralna mešalica za hleb testo 40 kg – pekarski mikser
40 kg testa kapacitet zamesa
25 kg brašna
70 litara zapremina kible
- 2 brzine spirale i posude
- 2 tajmera
- 1 motor – kibla i spirala koriste isti motor
- kibla i spirala izradjenje od INOX AISI 304
- minimalni zames 2,5 kg brašna
- maksimalni zames 25 kg brašna
- hidratacija minimum 55%
- digitalni kontrolni panel jednostavan za korišćenje i održavanje – otporan na brašno i komadiće testa
- automatski i manuelni ciklus rada
- prenos kaiš sa remenicom i španerom
- opcionalno konekcija na vodu
- taster za kratak hod unazad
- kontrolni panel na niskoj voltaži – 24V
- jednostavno pomeranje – uredjaj na točkovima
- nogare za fiksiranje na radnoj poziciji
- zaštitni mikroprekidači u skladu sa bezbednosnim normama
- proizvedeno u skladu sa CE standardima
Mikser za testo robusne strukture, konstruisan za celodnevni rad u pekarskoj proizvodnji.
Spiralni mikseri za testo MATAS serije SM dostupni u kapacitetima:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 530x1060x1170 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 1,5 + 2,5 kW |
| Prenos snage | kaiš |
| Kapacitet brašna | 25 kg |
| Kapacitet zamesa testa | 40 kg |
| Kontrola | tasteri sa IP67 zaštitom |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Zapremina kible | 70 litara |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade spirale | INOX AISI 304 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 233 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | MATAS Makina Turkey |
Slični proizvodi …
MATAS SM100 mikser za testo
MATAS SM130 mikser za testo
MATAS SM200 mikser za testo
MATAS SM60 mikser za testo
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
FAMA Pelapatate P10 ljuštilica krompira
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com

