MATAS SM100 mikser za testo
11.918 € cena bez PDV-a
Profesionalni spiralni mikser za testo – 100 kg zamesa
62,4 kg brašna
170 litara zapremina kible
2 brzine
2 motora
Profesionalni spiralni mikser za testo – 100 kg zamesa
62,5 kg brašna
170 litara zapremina kible
- 2 brzine spirale i posude
- 2 tajmera
- 2 motora – kibla i spirala zasebni motori
- kibla i spirala izradjenje od INOX AISI 304
- minimalni zames 5 kg brašna
- maksimalni zames 62,5 kg brašna
- hidratacija minimum 55%
- digitalni kontrolni panel jednostavan za korišćenje i održavanje – otporan na brašno i komadiće testa
- automatski i manuelni ciklus rada
- prenos kaiš sa remenicom i španerom
- opcionalno konekcija na vodu
- taster za kratak hod unazad
- kontrolni panel na niskoj voltaži – 24V
- jednostavno pomeranje – uredjaj na točkovima
- nogare za fiksiranje na radnoj poziciji
- zaštitni mikroprekidači u skladu sa bezbednosnim normama
- proizvedeno u skladu sa CE standardima
Mikser za testo robusne strukture, konstruisan za celodnevni rad u pekarskoj proizvodnji.
Spiralni mikseri za testo MATAS serije SM dostupni u kapacitetima:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 725x1235x1485 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 3,5 + 5,5 kW |
| Prenos snage | kaiš |
| Kapacitet brašna | 62,5 kg |
| Kapacitet zamesa testa | 100 kg |
| Kontrola | digitalna kontrola sa LCD prikazom, tasteri sa IP67 zaštitom |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Zapremina kible | 170 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade spirale | INOX AISI 304 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 574 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | MATAS Makina Turkey |
Slični proizvodi …
MATAS SM130 mikser za testo
MATAS SM200 mikser za testo
MATAS SM40 mikser za testo
MATAS SM60 mikser za testo
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik FG9117T gasna friteza
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje

