MATAS SM250 mikser za testo
19.863 € cena bez PDV-a
Profesionalni spiralni mikser za testo – 250 kg zamesa
150 kg brašna
420 litara zapremina kible
2 brzine
2 motora
Profesionalni spiralni mikser za testo – 250 kg zamesa
150 kg brašna
420 litara zapremina kible
- 2 brzine spirale i posude
- 2 tajmera
- 2 motora – kibla i spirala zasebni motori
- kibla i spirala izradjenje od INOX AISI 304
- minimalni zames 15 kg brašna
- maksimalni zames 150 kg brašna
- hidratacija minimum 55%
- digitalni kontrolni panel jednostavan za korišćenje i održavanje – otporan na brašno i komadiće testa
- automatski i manuelni ciklus rada
- spiralni mikser za testo sa kaiš prenosom
- opcionalno konekcija na vodu
- taster za kratak hod unazad
- kontrolni panel na niskoj voltaži – 24V
- jednostavno pomeranje – uredjaj na točkovima
- nogare za fiksiranje na radnoj poziciji
- zaštitni mikroprekidači u skladu sa bezbednosnim normama
- proizvedeno u skladu sa CE standardima
Mikser za testo robusne strukture, konstruisan za celodnevni rad u pekarskoj proizvodnji.
Spiralni mikseri za testo MATAS serije SM dostupni u kapacitetima:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1060x1623x1981 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 6 + 10 kW |
| Prenos snage | kaiš |
| Kapacitet brašna | 150 kg |
| Kapacitet zamesa testa | 250 kg |
| Kontrola | tasteri sa IP67 zaštitom, digitalna kontrola sa LCD prikazom |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Zapremina kible | 420 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade spirale | INOX AISI 304 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 900 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | MATAS Makina Turkey |
Slični proizvodi …
MATAS SM100 mikser za testo
MATAS SM130 mikser za testo
MATAS SM200 mikser za testo
MATAS SM60 mikser za testo
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Giorik FG9117T gasna friteza
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;

