MATAS SM60 mikser za testo
9.096 € cena bez PDV-a
Profesionalna spiralna mešalica za hleb testo 60 kg zamesa – pekarski mikser
35 kg brašna
100 litara zapremina kible
2 brzine
2 motora
Profesionalna spiralna mešalica za hleb testo 60 kg zamesa – pekarski mikser
35 kg brašna
100 litara zapremina kible
- 2 brzine spirale i posude
- 2 tajmera
- 2 motora – kibla i spirala zasebni motori
- kibla i spirala izradjenje od INOX AISI 304
- minimalni zames 3,5 kg brašna
- maksimalni zames 35 kg brašna
- hidratacija minimum 55%
- digitalni kontrolni panel jednostavan za korišćenje i održavanje – otporan na brašno i komadiće testa
- automatski i manuelni ciklus rada
- prenos kaiš sa remenicom i španerom
- opcionalno konekcija na vodu
- taster za kratak hod unazad
- kontrolni panel na niskoj voltaži – 24V
- jednostavno pomeranje – uredjaj na točkovima
- nogare za fiksiranje na radnoj poziciji
- zaštitni mikroprekidači u skladu sa bezbednosnim normama
- proizvedeno u skladu sa CE standardima
Mikser za testo robusne strukture, konstruisan za celodnevni rad u pekarskoj proizvodnji.
Spiralni mikseri za testo MATAS serije SM dostupni u kapacitetima:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 636x1160x1430 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 2,2 + 3,4 kW |
| Prenos snage | kaiš |
| Kapacitet brašna | 35 kg |
| Kapacitet zamesa testa | 60 kg |
| Kontrola | tasteri sa IP67 zaštitom, digitalna kontrola sa LCD prikazom |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Zapremina kible | 100 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade spirale | INOX AISI 304 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 516 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | MATAS Makina Turkey |
Slični proizvodi …
MATAS SM100 mikser za testo
MATAS SM130 mikser za testo
MATAS SM200 mikser za testo
MATAS SM40 mikser za testo
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje
Mikser za testo Prismafood IBT40
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

