MATAS SM130 mikser za testo
13.643 € cena bez PDV-a
Profesionalni spiralni mikser za testo – 130 kg zamesa
80 kg brašna
200 litara zapremina kible
2 brzine
2 motora
Profesionalni spiralni mikser za testo – 130 kg zamesa
80 kg brašna
220 litara zapremina kible
- 2 brzine spirale i posude
- 2 tajmera
- 2 motora – kibla i spirala zasebni motori
- kibla i spirala izradjenje od INOX AISI 304
- minimalni zames 8 kg brašna
- maksimalni zames 80 kg brašna
- hidratacija minimum 55%
- digitalni kontrolni panel jednostavan za korišćenje i održavanje – otporan na brašno i komadiće testa
- automatski i manuelni ciklus rada
- spiralni mikser za testo sa kaiš prenosom
- opcionalno konekcija na vodu
- taster za kratak hod unazad
- kontrolni panel na niskoj voltaži – 24V
- jednostavno pomeranje – uredjaj na točkovima
- nogare za fiksiranje na radnoj poziciji
- zaštitni mikroprekidači u skladu sa bezbednosnim normama
- proizvedeno u skladu sa CE standardima
Mikser za testo robusne strukture, konstruisan za celodnevni rad u pekarskoj proizvodnji.
Spiralni mikseri za testo MATAS serije SM dostupni u kapacitetima:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 825x1435x1485 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 4 + 6,5 kW |
| Prenos snage | kaiš |
| Kapacitet brašna | 80 kg |
| Kapacitet zamesa testa | 130 kg |
| Kontrola | digitalna kontrola sa LCD prikazom, tasteri sa IP67 zaštitom |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Zapremina kible | 220 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade spirale | INOX AISI 304 |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 688 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | MATAS Makina Turkey |
Slični proizvodi …
MATAS SM100 mikser za testo
MATAS SM200 mikser za testo
MATAS SM250 mikser za testo
MATAS SM60 mikser za testo
Povezani proizvodi
Giorik FE9117 električna friteza
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN

