MATAS PMX 80LTA planetarni mikser
12.336 € cena bez PDV-a
Planetarni mikser kapaciteta 80 litara automatski
Elektromotorno podizanje i spuštanje posude
Osovina miksera 35mm
Kapaciteti:
- 24 kg testa (16 kg brašna + 8 litara vode)
- 150 jaja
Planetarni mikser kapaciteta 80 litara automatski
Elektromotorno podizanje i spuštanje posude.
- Namenjen za upotrebu u pekarskoj i poslastičarskoj industriji.
- Visoke performanse i izdržljivost
- Struktura od plastificiranog čelika C40
- INOX posuda 80 litara
- Kolica za posudu
- Digitalni kontrolni panel
- Varijator brzine
- Vremenski tajmer
- Jednostavno fiksiranje posude i montaža alata
- Veoma tih u radu, bez vibracija
- Jednostavno za čišćenje i održavanje
- 24V kontrole
- Proizvedeno i usaglašeno sa CE standradima
- 3 alata:
– INOX žica za kremove
– špatula za puter ALU
– kuka za testo ALU
Osovina miksera 35mm
Kapaciteti:
- 24 kg testa (16 kg brašna + 8 litara vode)
- 150 jaja
Planetarni mikser MATAS serije PMX dostupan u kapacitetima:
- 10 litara PMX 10LT
- 30 litara PMX 30LT
- 40 litara PMX 40LT
- 60 litara PMX 60LT ECO
- 60 litara PMX 60LT
- 80 litara PMX 80LT
- 80 litara PMX 80LTA AUTO
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x1161x1882 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 3 kW |
| Prenos snage | uljni reduktor + kaiš |
| Brzina | varijator brzine |
| Kontrola | tasteri sa IP67 zaštitom, digitalna kontrola sa LCD prikazom |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Zapremina kible | 80 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Alat uz mikser | spirala za testo INOX, špatula INOX, INOX žica za mućenje Ø 3 mm |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 443 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | MATAS Makina Turkey |
Povezani proizvodi
AQUA grill električni Giorik GL94GE
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
FAMA Pelapatate P10 ljuštilica krompira
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com

