HOME » Ugostiteljska oprema » MATAS PMX 40LT planetarni mikser
MATAS PMX 30LT planetarni mikser
6.691 € cena bez PDV-a
MATAS PMX 80LT planetarni mikser
9.409 € cena bez PDV-a
MATAS PMX 40LT planetarni mikser
6.795 € cena bez PDV-a
Planetarni mikser kapaciteta 40 litara.
- Namenjen za upotrebu u pekarskoj i poslastičarskoj industriji.
- Visoke performanse i izdržljivost
- Struktura od plastificiranog čelika C40
- INOX posuda 40 litara
- Otvaranjem zaštitnog poklopca spušta se kibla – poluga za podizanje u konstrukciji poklopca
- Kolica za posudu
- Digitalni kontrolni panel
- Varijator brzine
- Vremenski tajmer
- Jednostavno fiksiranje posude i montaža alata
- Veoma tih u radu, bez vibracija
- Jednostavno za čišćenje i održavanje
- 24V kontrole
- Proizvedeno i usaglašeno sa CE standradima
- 3 alata:
– INOX žica za kremove
– špatula za puter ALU
– kuka za testo ALU
Osovina miksera 35mm
Kapaciteti:
- 10,5 kg testa (7 kg brašna + 3,5 litara vode)
- 60 jaja
Šifra proizvoda:
MATAS PMX 03
Kategorije: Kuhinjska oprema, Planetarni mikseri
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 650x1020x1480 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 1,5 kW |
| Prenos snage | uljni reduktor + kaiš |
| Brzina | varijator brzine |
| Kontrola | tasteri sa IP67 zaštitom, digitalna kontrola sa LCD prikazom |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Zapremina kible | 40 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Alat uz mikser | spirala za testo INOX, špatula INOX, INOX žica za mućenje Ø 3 mm |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 232 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | MATAS Makina Turkey |
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
1.412 € cena bez PDV-a
Konvektomat GIORIK SNHE061W
7.643 € cena bez PDV-a
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
688 € cena bez PDV-a
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
820 € cena bez PDV-a
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com

