HOME » Ugostiteljska oprema » MATAS PMX 30LT planetarni mikser
MATAS PMX 60LT Eco planetarni mikser
6.482 € cena bez PDV-a
MATAS PMX 40LT planetarni mikser
6.795 € cena bez PDV-a
MATAS PMX 30LT planetarni mikser
6.691 € cena bez PDV-a
Planetarni mikser kapaciteta 30 litara.
- Namenjen za upotrebu u pekarskoj i poslastičarskoj industriji.
- Visoke performanse i izdržljivost
- Struktura od plastificiranog čelika C40
- INOX posuda 30 litara
- Otvaranjem zaštitnog poklopca spušta se kibla – poluga za podizanje u konstrukciji poklopca
- Kolica za posudu
- Digitalni kontrolni panel
- Varijator brzine
- Vremenski tajmer
- Jednostavno fiksiranje posude i montaža alata
- Veoma tih u radu, bez vibracija
- Jednostavno za čišćenje i održavanje
- 24V kontrole
- Proizvedeno i usaglašeno sa CE standradima
- 3 alata:
– INOX žica za kremove
– špatula za puter ALU
– kuka za testo ALU
Osovina miksera 35mm
Kapaciteti:
- 7,5 kg testa (5 kg brašna + 2,5 litara vode)
- 50 jaja
Šifra proizvoda:
MATAS PMX 02
Kategorije: Kuhinjska oprema, Planetarni mikseri
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 650x1020x1480 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 1,5 kW |
| Prenos snage | uljni reduktor + kaiš |
| Brzina | varijator brzine |
| Kontrola | tasteri sa IP67 zaštitom, digitalna kontrola sa LCD prikazom |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Zapremina kible | 30 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Alat uz mikser | spirala za testo INOX, špatula INOX, INOX žica za mućenje Ø 3 mm |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 230 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | MATAS Makina Turkey |
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
3.341 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik FG7213T gasna friteza
4.078 € cena bez PDV-a
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
AQUA grill električni Giorik GL94GE
3.816 € cena bez PDV-a
PIRA 80 Black peć na ćumur
5.605 € cena bez PDV-a
115 obroka
Autentičan ukus pečenja pomoću Pira 80 LUX BLACK pećnice na ćumur.
Prva peć na ćumur nove generacije, koja je revolucionarna u svetu ugostiteljstva.
Njene karakteristike, performanse, cena i dimenzije čine ovu peć na ćumur ekonomičnom, profitabilnom i najtraženijom od strane kuvara.
“PIRACOLD” je sistem hlađenja dizajniran i zaštićen od strane “Pira Charcoal Ovens and Barbecues sl”.
Najvažniji efekti su niska spoljašnja temperatura peći i ušteda energije:
- Kada pećnica dostigne maksimalnu radnu temperaturu, spoljašnja temperature pećnice iznosi oko 60° C.
- Temperatura unutar pećnice se održava satima, čak i nakon što se završi sa radom. Prema tome, iako je proizvodnja jednaka kao i kod drugih peći istih dimenzija, ova peć štedi energiju i novac, zbog veoma male potrošnje ćumura.
Ista količina ćumura može da se koristi za pripremu do 25% više priozvoda nego kod peći bez sistema "PIRACOLD".
Mogu se pripremati sve vrste hrane: meso, riba i povrće.

