HOME » Ugostiteljska oprema » MATAS PMX 80LT planetarni mikser
MATAS PMX 40LT planetarni mikser
6.795 € cena bez PDV-a
MATAS PMX 80LTA planetarni mikser
12.336 € cena bez PDV-a
MATAS PMX 80LT planetarni mikser
9.409 € cena bez PDV-a
Planetarni mikser kapaciteta 80 litara.
- Namenjen za upotrebu u pekarskoj i poslastičarskoj industriji.
- Visoke performanse i izdržljivost
- Struktura od plastificiranog čelika C40
- INOX posuda 80 litara
- Otvaranjem zaštitnog poklopca spušta se kibla – poluga za podizanje u konstrukciji poklopca
- Kolica za posudu
- Digitalni kontrolni panel
- Varijator brzine
- Vremenski tajmer
- Jednostavno fiksiranje posude i montaža alata
- Veoma tih u radu, bez vibracija
- Jednostavno za čišćenje i održavanje
- 24V kontrole
- Proizvedeno i usaglašeno sa CE standradima
- 3 alata:
– INOX žica za kremove
– špatula za puter ALU
– kuka za testo ALU
Osovina miksera 35mm
Kapaciteti:
- 24 kg testa (16 kg brašna + 8 litara vode)
- 150 jaja
Šifra proizvoda:
MATAS PMX 05
Kategorije: Kuhinjska oprema, Planetarni mikseri
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1074x1140x1610 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 3 kW |
| Prenos snage | uljni reduktor + kaiš |
| Brzina | varijator brzine |
| Kontrola | tasteri sa IP67 zaštitom, digitalna kontrola sa LCD prikazom |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Zapremina kible | 80 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Alat uz mikser | spirala za testo INOX, špatula INOX, INOX žica za mućenje Ø 3 mm |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 375 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | MATAS Makina Turkey |
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
2.679 € cena bez PDV-a
AQUA grill električni Giorik GL74GE
3.432 € cena bez PDV-a
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
1.272 € cena bez PDV-a
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
2.520 € cena bez PDV-a
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20

