MATAS PMX 60LT planetarni mikser
7.736 € cena bez PDV-a
Planetarni mikser kapaciteta 60 litara.
- Namenjen za upotrebu u pekarskoj i poslastičarskoj industriji.
- Visoke performanse i izdržljivost
- Struktura od plastificiranog čelika C40
- INOX posuda 60 litara
- Otvaranjem zaštitnog poklopca spušta se kibla – poluga za podizanje u konstrukciji poklopca
- Kolica za posudu
- Digitalni kontrolni panel
- Varijator brzine
- Vremenski tajmer
- Jednostavno fiksiranje posude i montaža alata
- Veoma tih u radu, bez vibracija
- Jednostavno za čišćenje i održavanje
- 24V kontrole
- Proizvedeno i usaglašeno sa CE standradima
- 3 alata:
– INOX žica za kremove
– špatula za puter ALU
– kuka za testo ALU
Osovina miksera 35mm
Kapaciteti:
- 15 kg testa (10 kg brašna + 5 litara vode)
- 120 jaja
| Dimenzije (ŠxDxV) | 889x1101x1535 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 2 kW |
| Prenos snage | uljni reduktor + kaiš |
| Brzina | 3 brzine: 105-180-408 rpm |
| Kontrola | elektronski varijator brzine, tasteri sa IP 44 zaštitom, digitalna kontrola sa LCD prikazom |
| Tajmer | 0 – 30 min. |
| Zapremina kible | 60 lit. |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelik C40 |
| Materijal izrade kible | INOX AISI 304 |
| Alat uz mikser | spirala za testo INOX, špatula INOX, INOX žica za mućenje Ø 3 mm |
| Garancija | 12 meseci |
| Težina | 362 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | MATAS Makina Turkey |
Povezani proizvodi
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;
FAMA Pelapatate P10 ljuštilica krompira
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com

