Solid top šporet sa elektro rernom Giorik TG940E
3.999 € cena bez PDV-a
Profesionalni solid top šporet sa elektro rernom – serija 900
- centralni gorionik velike snage – 15kW
- debela grejna ploča 700 x 700 mm
- temperatura u središnjem delu ploče dostiže i 500°C – po obodima 200°C
- gasni ventil sa pilot plamenom
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
- Piezzo upaljač
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 50-300°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Profesionalni solid top šporet sa elektro rernom – serija 900
- grejna ploča 700 x 700 mm
- centralni gorionik velike snage
- temperatura u središnjem delu ploče do 500° C
- gasni ventil sa pilot plamenom i termoelementom
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
- Piezzo upaljač
Električna profesionalna statička rerna:
- osnova rerne od čelika
- snaga 6,2 kW
- rerna dimenzija 693x580x300h mm GN 2/1
- grejanje rerne gornjim i donjim grejačima koji se mogu samostalno podesiti
- prekidač sa četiri položaja – kombinacija rada grejača
- termostat za regulaciju temperature od 50°C do 300°C
- sigurnosni termostat – prevencija pregrevanja
GIORIK Unika 900 linija profesionalnih SOLID TOP šporeta
Profesionalni SOLID TOP šporeti bez rerne – serija 900:
- TG920T 400 mm gasni solid top šporet, pultni
- TG940T 800 mm gasni solid top šporet, pultni
- TE940T 800 mm električni solid top šporet, pultni
- TG920G 400 mm gasni solid top šporet na otvorenom postolju
- TE920G 400 mm električni solid top šporet na otvorenom postolju
- TG940G 800 mm gasni solid top šporet na otvorenom postolju
- TE940G 800 mm električni solid top šporet na otvorenom postolju
Profesionalni SOLID TOP šporeti sa rernom – serija 900:
- TG940F gasni solid top šporet + GAS rerna
- TG940E gasni solid top šporet + elektro rerna
- TE940E električni solid top šporet + elektro rerna
Profesionalni gasni šporet na gas ili plin – G30
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x900x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS + 400 VAC |
| Ukupna snaga | 15 kW GAS + 6,2 kW 400VAC |
| Gornja ploča | 700 x 700 mm, liveno gvožđe |
| Radna temperatura | u centralnom delu ploče do 500° C |
| Broj gorionika | 1 centralni gorionik |
| Snaga gorionika | 15 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Vrsta rerne | električna statička |
| Snaga rerne | 6 kW |
| Kontrola rerne | 4 pozicije prekidača: gornji grejač, donji grejač, oba grejača, isključeno |
| Termostat rerne | 50°-300° C |
| Kapacitet rerne | 693x580x300h mm, 2/1 GN |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 190 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Slični proizvodi …
Solid top šporet električni Giorik TE940G
Profesionalni električni solid top šporet 4 zone – serija 900
Grejna površina šporeta u jednoj ravni- debela grejna ploča 700x700 mm
- 4 nezavisne zone grejanja sa termostatskom kontrolom
- nezavisni termostati 50°C-400°C
- 4x 3 kW
- sigurnosni termostat
- svetlosna indikacija zagrejanosti ploča
- radna površina sa odvodnim kanalom za sakupljanje prolivene tečnosti
- lako uklonjiva grejna ploča - jednostavno čišćenje
Otvoreno postolje – opcionalno zatvoreno sa vratima
Solid top šporet električni sa rernom Giorik TE940E
Profesionalni električni solid top šporet 4 zone - sa rernom – serija 900
Grejna površina šporeta u jednoj ravni
- debela grejna ploča 700x700 mm
- 4 nezavisne zone grejanja sa termostatskom kontrolom
- nezavisni termostati 50°C-400°C
- 4x 3 kW
- sigurnosni termostat
- svetlosna indikacija zagrejanosti ploča
- radna površina sa odvodnim kanalom za sakupljanje prolivene tečnosti
- lako uklonjiva grejna ploča - jednostavno čišćenje
Električna profesionalna statička rerna:
- snaga 6,2 kW
- rerna dimenzija 693x580x300h mm GN 2/1
- termostat za regulaciju temperature od 50°C do 300°C
Solid top šporet Giorik TG920G
Profesionalni plinski solid top šporet - serija 900
- centralni gorionik velike snage - 7,5 kW
- debela grejna ploča 300 x 700 mm
- temperatura u središnjem delu ploče dostiže i 450°C - po obodima 200°C
- gasni ventil sa pilot plamenom
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
- Piezzo upaljač
Otvoreno postolje – opcionalno zatvoreno sa vratima
Solid top šporet Giorik TG940G
Profesionalni solid top šporet na gas - serija 900
- centralni gorionik velike snage - 15kW
- debela grejna ploča 700 x 700 mm
- temperatura u središnjem delu ploče dostiže i 500°C - po obodima 200°C
- gasni ventil sa pilot plamenom
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
- Piezzo upaljač
Otvoreno postolje – opcionalno zatvoreno sa vratima
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½

