Giorik CPG946 pasta kuvalo GAS
4.678 € cena bez PDV-a
Profesionalno samostojeće gasno pasta kuvalo sa dva bazena – serija 900
- Pasta cooker zapremine 2x 40 litara
- Bazeni dimenzija 510x340x275h mm
- 6 korpi 1/3 GN 290x160x215h mm
- termostatska kontrola temperature vode u 3 nivoa: 80°C-100°C-120°C
Profesionalno samostojeće gasno pasta kuvalo dva bazena – serija 900
Gasni pasta cooker sa dva bazena
Pasta kuvalo zapremine 40+40 litara
Bazeni dimenzija 510x340x275h mm
6 korpi 1/3 GN 290x160x215h mm
*opcionalno dostupne korpe 1/6
- upresovani pasta cooker bazeni debljine 2 mm sa zaobljenim ivicama
- bazen izradjen od INOX AISI 316L otpornog na so
- gorionici sa pilot plamenom i sigurnosnim termoelementom
- gasni ventili za manuelnu regulaciju temeprature vode u bazenima
- slavina za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode – priključak na kanalizacioni odvod
- postolje zatvoreno vratima
GIORIK Unika 900 linija profesionalnih pasta kuvala
Profesionalni električni pasta cooker – serija 900:
Profesionalni gasni pasta cooker – serija 900:
- CPG926 pasta cooker na gas sa jednim bazenom
- CPG946 pasta cooker na gas sa dva bazena
*Profesionalni pasta cooker na gas ili plin – G30
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x900x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 30 kW |
| Zapremina bazena | 40+40 lit. |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 6x 1/3 GN 290x160x215h mm |
| Regulacija temperature | gasni ventil |
| Način grejanja | gorionik sa pilot plamenom i sigurnosnim termoelementom |
| Materijal izrade bazena | otporan na slanu vodu, INOX AISI 316L |
| Materijal izrade korpe | otporan na slanu vodu, INOX AISI 316L |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Napajanje vodom | ventil 1/2″ |
| Otpadna voda | konektor 1″ |
| Opcionalna dodatna oprema | poklopac za bazen pasta kuvala, dodatne korpe Ø152x215h mm, dodatne korpe 2/3 GN 298x334x215h mm, dodatne korpe 1/6 GN 163x143x215h mm, dodatne korpe 1/3 GN 290x160x215h mm |
| Težina | 115 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Slični proizvodi …
Giorik CPE946 električno pasta kuvalo
Giorik CPG726 pasta kuvalo GAS
Giorik CPG926 pasta kuvalo GAS
Giorik CPE926 električno pasta kuvalo
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Giorik FG9117T gasna friteza
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com

