HOME » Ugostiteljska oprema » Rashladni dispenzer Samixir 20.SB 20LT
Aparat za toplu čokoladu Bartscher Chocolate dispenser 5L
598 € cena bez PDV-a
Rashladni dispenzer Samixir 40.SSB 2x20LT
774 € Originalna cena je bila: 774 €.696 €Trenutna cena je: 696 €. cena bez PDV-a
Rashladni dispenzer Samixir 20.SB 20LT
531 € Originalna cena je bila: 531 €.478 €Trenutna cena je: 478 €. cena bez PDV-a
Fontana za limunadu – jedna posuda 20 litara
- rashladni dispenzer sa pumpom – efekat fontane
- 1 posuda 20 litara
- polikarbonatna posuda sa poklopcem
- za sve vrste bistrih sokova – bez pulpe
Dispenzer dostupan i sa mešačima.
Šifra proizvoda:
Samixir 20.SB
Kategorije: Barska oprema, Fast food, Fontane za limunadu
Opis
Fontana za limunadu sa jednom posudom i sistemom hlađenja
- rashladni dispenzer sa pumpom – efekat fontane
- 1 posuda 20 litara
- polikarbonatna posuda sa poklopcem
- za sve vrste bistrih sokova – bez pulpe
Fontane i rashladni dispenzeri za sokove
Ugolini Arctic compact 8/1 sokovnik
405 € cena bez PDV-a
Rashladni dispenzer Samixir 20.SB 20LT
Fontana za limunadu - jedna posuda 20 litara
- rashladni dispenzer sa pumpom – efekat fontane
- 1 posuda 20 litara
- polikarbonatna posuda sa poklopcem
- za sve vrste bistrih sokova – bez pulpe
Ugolini Arctic deluxe 12/1 AA rashladni dispenzer
486 € cena bez PDV-a
Ugolini Arctic deluxe 12/1P fontana za limunadu
486 € cena bez PDV-a
Rashladni sokovnik Samixir M10.AYM
488 € cena bez PDV-a
Rashladni dispenzer Samixir 20.MB 20LT
Točilica za limunadu - jedna posuda 20 litara
- rashladni dispenzer sa mešačima
- 1 posuda 20 litara
- polikarbonatna posuda sa poklopcem
- za sve vrste sokova i napitaka
Dispenzer dostupan i sa fontanom.
Ugolini Arctic compact 8/2 sokovnik
530 € cena bez PDV-a
Ugolini Arctic Deluxe 20/1 AA rashladni sokovnik
563 € cena bez PDV-a
Ugolini Arctic Deluxe 20/1P fontana za limunadu
563 € cena bez PDV-a
Rashladni dispenzer Samixir 40.SSB 2x20LT
Fontana za limunadu sa dve posude i sistemom hlađenja
- rashladni dispenzer sa pumpom - efekat fontane
- dve posude 20+20 litara
- polikarbonatne posude sa poklopcem
- za sve vrste bistrih sokova - bez pulpe
Dispenzer dostupan i sa mešačima.
Ugolini Arctic Deluxe 12/2 AA rashladni sokovnik
722 € cena bez PDV-a
Ugolini Arctic Deluxe 12/2P fontana za limunadu
736 € cena bez PDV-a
Rashladni dispenzer Samixir 40.MMB 2x20LT
Točilica za limunadu sa dve posude 20 litara
- rashladni dispenzer sa mešačima
- 1 posuda 20 litara
- polikarbonatna posuda sa poklopcem
- za sve vrste sokova i napitaka
Dispenzer dostupan i sa fontanom.
Sokovnik Samixir Panoramic M22.DI
808 € cena bez PDV-a
Hlađeni sokovnik - dispenzer za sokove sa pulpom, zapremine 22 litre.
- sistem mešanja - magnetni mešač tečnosti
- tihi rad
- rashladni sokovnik sa jednom posudom od 22 litre
- polikarbonatna posuda sa poklopcem
Namenjen za sve vrste pića (prirodni sokovi, mleko, kafa ...) kao i pića sa visokim sadržajem pulpe.
Ugolini Arctic Deluxe 20/2 AA rashladni sokovnik
820 € cena bez PDV-a
Ugolini Arctic Deluxe 20/2P fontana za limunadu
840 € cena bez PDV-a
Ugolini Arctic Deluxe 12/3P fontana za limunadu
1.130 € cena bez PDV-a
Ugolini Arctic Deluxe 12/3 AA rashladni sokovnik
1.130 € cena bez PDV-a
Rashladni dispenzer Samixir 60.SSSB 3x20LT
1.134 € cena bez PDV-a
Fontana za limunadu sa tri posude i sistemom hlađenja
- rashladni dispenzer sa pumpom - efekat fontane
- 3 posude 20+20+20 litara
- polikarbonatne posude sa poklopcem
- za sve vrste bistrih sokova - bez pulpe
Rashladni dispenzer Samixir 60.MMMB 3x20LT
1.242 € cena bez PDV-a
Točilica za limunadu sa tri posude 20 litara
- rashladni dispenzer sa mešačima
- 3 posude po 20 litara
- polikarbonatna posuda sa poklopcem
- za sve vrste sokova i napitaka
Dispenzer dostupan i sa fontanom.
Ugolini Arctic Deluxe 20/3 AA rashladni sokovnik
1.299 € cena bez PDV-a
Ugolini Arctic Deluxe 20/3P fontana za limunadu
1.299 € cena bez PDV-a
Ugolini Arctic Deluxe 12/4 AA rashladni sokovnik
1.394 € cena bez PDV-a
Ugolini Arctic Deluxe 12/4P fontana za limunadu
1.394 € cena bez PDV-a
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 185x525x665 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 275 W |
| Hlađenje kompresora | vazdušno |
| Zapremina hlađene posude | 20 lit. |
| Sistem mešanja tečnosti | pumpa – efekat fontane |
| Kontrola | termostat za podešavanje temperature, ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade posude | polycarbonate |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelični lim |
| Težina | 20,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Samixir Turkey |
Povezani proizvodi
Metalcarrelli 2455 kanta sa pedalom 50 litara
301 € cena bez PDV-a
Metalcarrelli 2457 kanta sa pedalom 90 litara
350 € cena bez PDV-a
La San Marco LSM 100 S-2 aparat za espresso kafu
3.100 € cena bez PDV-a
Ugolini Arctic deluxe 12/1P fontana za limunadu
486 € cena bez PDV-a

