Ugolini Arctic Deluxe 12/2 AA rashladni sokovnik
722 € cena bez PDV-a
Rashladni dispenzer – sokovnik za limunadu.
- Sistem mešanja – elektromotor sa mešačem tečnosti “AA system”.
- Rashladni sokovnik sa dve posude od 12 litara.
- Polikarbonatna posuda sa poklopcem.
Dizajnirano za sve vrste pića (prirodni sokovi, mleko, kafa …).
Rashladni dispenzer – sokovnik za limunadu.
Sistem mešanja – elektromotor sa mešačem tečnosti “AA system”.
Rashladni sokovnik sa dve posude od 12 litara.
Polikarbonatna posuda sa poklopcem.
Dizajnirano za sve vrste pića (prirodni sokovi, mleko, kafa …).
Ugolini rashladni sokovnik – modeli:
Sokovnik sa magnetnim mešačem COMPACT:
Sokovnik sa mešačem AA:
- Ugolini Arctic Deluxe 12/1 AA
- Ugolini A12 – za sokove sa pulpom
- Ugolini Arctic Deluxe 12/2 AA
- Ugolini Arctic Deluxe 12/3 AA
- Ugolini Arctic Deluxe 12/4 AA
- Ugolini A19 – za sokove sa pulpom
- Ugolini Arctic Deluxe 20/1 AA
- Ugolini Arctic Deluxe 20/2 AA
- Ugolini Arctic Deluxe 20/3 AA
Sokovnik sa pumpom – fontana efekat – P:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 360x470x570 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 290 W |
| Hlađenje kompresora | vazdušno |
| Zapremina hlađene posude | 12 + 12 litara |
| Sistem mešanja tečnosti | elektromotor sa mešačem |
| Kontrola | termostat za podešavanje temperature, ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade posude | polycarbonate |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 26 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Ugolini S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Metalcarrelli 2457 kanta sa pedalom 90 litara
Santos Juicer #28 centrifugalni sokovnik
Centrifugalni sokovnik profesionalni - cedilica voća i povrća.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Jednostavna priprema soka ubacivanjem celih plodova u mašinu.
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Otvor za ubacivanje voća i povrća Ø 68 mm
- Savršeno tih: indukcioni motor
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice
- Visina izliva: 222 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Učinak: do 100 l/h
Centrifugalni profesionalni sokovnik:
- Sve vrste voća i povrća pretvara u sok.
- Pogodan za pripremu sosova i potaža.
- Kontejner sa zadnje strane za voćnu pulpu.
- Jednostavno pranje i održavanje.
SANTOS je francuski proizvodjač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom:
- 2 godine na uredjaj
- 5 godina na motor
Scotsman ACM 57 AS ledomat 33 kg
Ledomat 33 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 12 kg
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata)
- Proizvodi led oblika "medium gourmet" 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status rada, prijava greške, podsetnik za redovan servis
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM57AS proizvodi led sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~1.750 kockica leda dnevno).

