Ugolini Arctic Deluxe 20/3 AA rashladni sokovnik
1.299 € cena bez PDV-a
Rashladni dispenzer – sokovnik za limunadu 3 posude
- Sistem mešanja – elektromotor sa mešačem tečnosti “AA system”.
- Rashladni sokovnik sa 3 posude od 20 litara.
- Polikarbonatna posuda sa poklopcem.
Dizajnirano za sve vrste pića (prirodni sokovi, mleko, kafa …).
Rashladni dispenzer – sokovnik za limunadu 3 posude
Sistem mešanja – elektromotor sa mešačem tečnosti “AA system”.
Rashladni sokovnik sa 3 posude od 20 litara.
Polikarbonatna posuda sa poklopcem.
Dizajnirano za sve vrste pića (prirodni sokovi, mleko, kafa …).
Ugolini rashladni sokovnik – modeli:
Sokovnik sa magnetnim mešačem COMPACT:
Sokovnik sa mešačem AA:
- Ugolini Arctic Deluxe 12/1 AA
- Ugolini A12 – za sokove sa pulpom
- Ugolini Arctic Deluxe 12/2 AA
- Ugolini Arctic Deluxe 12/3 AA
- Ugolini Arctic Deluxe 12/4 AA
- Ugolini A19 – za sokove sa pulpom
- Ugolini Arctic Deluxe 20/1 AA
- Ugolini Arctic Deluxe 20/2 AA
- Ugolini Arctic Deluxe 20/3 AA
Sokovnik sa pumpom – fontana efekat – P:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 540x470x670 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 550 W |
| Hlađenje kompresora | vazdušno |
| Zapremina hlađene posude | 20 + 20 + 20 litara |
| Sistem mešanja tečnosti | elektromotor sa mešačem |
| Kontrola | ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom, termostat za podešavanje temperature |
| Materijal izrade posude | polycarbonate |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Rashladni fluid | Gas R 452A |
| Težina | 41 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Ugolini S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Ugolini Arctic Deluxe 12/4P fontana za limunadu
Ugolini Arctic Deluxe 20/2 AA rashladni sokovnik
Ugolini Arctic compact 8/1 sokovnik
Ugolini Arctic deluxe 12/1P fontana za limunadu
Povezani proizvodi
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
Santos Juicer #68 centrifugalni sokovnik
Tih i snažan profesionalni sokovnik, za objekte gde su u ponudi sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Rezultat 60 godina iskustva u cedjenju svežih sokova “Miracle Edition” #68
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom asinhoronom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 228 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Učinak: do 140 l/h iscedjenog soka (200 kg/h)
Scotsman ACM 57 AS ledomat 33 kg
Ledomat 33 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 12 kg
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata)
- Proizvodi led oblika "medium gourmet" 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status rada, prijava greške, podsetnik za redovan servis
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM57AS proizvodi led sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~1.750 kockica leda dnevno).
Scotsman ACM 177 AS ledomat 83 kg
Ledomat 83 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 48 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM177AS proizvodnje 83 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~4.250 kockica leda dnevno).

