Ugolini Arctic Deluxe 20/2P fontana za limunadu
840 € cena bez PDV-a
Rashladni dispenzer – sokovnik, dve posuda po 20 litara – dupla fontana za limunadu
- Rashladni sokovnik sa pumpom – efekat fontane.
- Rashladni sokovnik sa dve posude od 20 litara.
- Polikarbonatna posuda sa poklopcem.
Dizajnirano za sve vrste pića (prirodni sokovi, mleko, kafa …).
Rashladni dispenzer – sokovnik, dve posuda po 20 litara – dupla fontana za limunadu
Rashladni dispenzer sa pumpom
Rashladni sokovnik sa dve posude po 20 litara
Polikarbonatna posuda sa poklopcem
Dizajnirano za sve vrste pića (prirodni sokovi, mleko, kafa …)
Ugolini rashladni sokovnik – modeli:
Sokovnik sa magnetnim mešačem COMPACT:
Sokovnik sa mešačem AA:
- Ugolini Arctic Deluxe 12/1 AA
- Ugolini A12 – za sokove sa pulpom
- Ugolini Arctic Deluxe 12/2 AA
- Ugolini Arctic Deluxe 12/3 AA
- Ugolini Arctic Deluxe 12/4 AA
- Ugolini A19 – za sokove sa pulpom
- Ugolini Arctic Deluxe 20/1 AA
- Ugolini Arctic Deluxe 20/2 AA
- Ugolini Arctic Deluxe 20/3 AA
Sokovnik sa pumpom – fontana efekat – P:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 360x470x570 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 290 W |
| Hlađenje kompresora | vazdušno |
| Zapremina hlađene posude | 20 + 20 litara |
| Sistem mešanja tečnosti | pumpa – efekat fontane |
| Kontrola | termostat za podešavanje temperature, ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade posude | polycarbonate |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Rashladni fluid | R134a |
| Težina | 26 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Ugolini S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Carimali Bubble 2 aparat za espresso kafu
Profesionalni espresso aparat sa dve grupe
Carimali Bubble je profesionalni espresso aparat prepoznatljivog italijanskog dizajna, vrhunskih performansi, za najzahtevnije korisnike.
Profesionalni kafe aparat zahteva priključak na gradsku vodovodnu mrežu.
Osnovne karakteristike espresso aparata:
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- dve doze tople vode za čaj
- automatsko dopunjavanje bojlera
- LCD ekran sa prikazom temprature i faze rada
- podsetnik za redovan servis
- prijava grešaka tokom rada
- integrisana pumpa
- analogni manometar
- termosifon sistem cirkulacije u grupama
- elektronski ciklus pranja grupe
Profesionalni kafe aparat Bubble dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) ili standardnom visinom grupa.
Carimali je italijanski proizvođač profesionalnih espresso aparata sa tradicijom od 1919. godine.
Profesionalni espresso aparati Carimali, proizvode se u modelima od 1 do 3 grupe.
Manji profesionalni espresso aparat BUBBLE: Carimali BUBBLE 1 grupa
Metalcarrelli 2455 kanta sa pedalom 50 litara
Profesionalni centrifugalni sokovnik Santos Juicer #50
Profesionalni centrifugalni sokovnik.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Tih i snažan ekstraktor sokova koji se koristi svuda gde su potrebni sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice + zaštitni mikroprekidači
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 200 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Profesionalni sokovnik - učinak: do 100 l / h
SANTOS je francuski proizvođač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom u trajanju od 2 godine.

