Sokovnik Samixir Panoramic M22.DI
808 € cena bez PDV-a
Hlađeni sokovnik – dispenzer za sokove sa pulpom, zapremine 22 litre.
- sistem mešanja – magnetni mešač tečnosti
- tihi rad
- rashladni sokovnik sa jednom posudom od 22 litre
- polikarbonatna posuda sa poklopcem
Namenjen za sve vrste pića (prirodni sokovi, mleko, kafa …) kao i pića sa visokim sadržajem pulpe.
Hlađeni sokovnik – dispenzer za sokove sa pulpom, zapremine 22 litre.
Sistem mešanja – magnetni mešač tečnosti.
Tihi rad.
Rashladni sokovnik sa jednom posudom od 22 litre.
Polikarbonatna posuda sa poklopcem.
Namenjen za sve vrste pića (prirodni sokovi, mleko, kafa …) kao i pića sa visokim sadržajem pulpe.
Hlađeni dispenzeri za voćne sokove – sokovnici:
Samixir PANORAMIC M22 22 litre
| Dimenzije (ŠxDxV) | 350x405x755 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 250 W |
| Hlađenje kompresora | vazdušno |
| Zapremina hlađene posude | 22 lit. |
| Sistem mešanja tečnosti | magnetni propeler |
| Kontrola | termostat za podešavanje temperature, ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade posude | polycarbonate |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Rashladni fluid | Gas R 290 |
| Težina | 20 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Samixir Turkey |
Povezani proizvodi
La San Marco LSM 100 S-2 aparat za espresso kafu
Santos #54 profesionalni šejker
Profesionalni mikser za nes kafu - šejker
SANTOS #54 mikser idealan je uređaj za pravljenje frapea, mlečnih šejkova, mlečne pene, sladolednih napitaka, mućenje nes kafe ...
SANTOS #54 mikser je namenjen za komercijalnu upotrebu, sa snažnim motorom i varijatorom brzine.
Snažan motor i robusna konstrukcija dozvoljavaju mućenje svih vrsta napitaka, od nes kafe do sladoled poslastica - šejkova.
Jednostavan za upotrebu: automatsko startovanje mućenja nakon detekcije čaše.
Varijator brzine: 8.000 - 16.000 rpm podešavanje brzine
Standradno uz profesionalni šejker - mixer:
- 2 čaše 675 ml (1 inox + 1 polikarbonat)
- 3 nastavka za mućenje: 1 univerzalni sferni, 1 gumeni nastavak, 1 duboki nastavak nazubljen
Santos Juicer #28 centrifugalni sokovnik
Centrifugalni sokovnik profesionalni - cedilica voća i povrća.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Jednostavna priprema soka ubacivanjem celih plodova u mašinu.
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Otvor za ubacivanje voća i povrća Ø 68 mm
- Savršeno tih: indukcioni motor
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice
- Visina izliva: 222 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Učinak: do 100 l/h
Centrifugalni profesionalni sokovnik:
- Sve vrste voća i povrća pretvara u sok.
- Pogodan za pripremu sosova i potaža.
- Kontejner sa zadnje strane za voćnu pulpu.
- Jednostavno pranje i održavanje.
SANTOS je francuski proizvodjač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom:
- 2 godine na uredjaj
- 5 godina na motor
Scotsman ACM 57 AS ledomat 33 kg
Ledomat 33 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 12 kg
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata)
- Proizvodi led oblika "medium gourmet" 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status rada, prijava greške, podsetnik za redovan servis
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM57AS proizvodi led sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~1.750 kockica leda dnevno).

