Ugolini Arctic Deluxe 12/4 AA rashladni sokovnik
1.394 € cena bez PDV-a
Rashladni dispenzer – sokovnik sa 4 tanka.
- Sistem mešanja – elektromotor sa mešačem tečnosti “AA system”.
- Rashladni sokovnik sa 4 posude od 12 litara.
- Polikarbonatna posuda sa poklopcem.
Dizajnirano za sve vrste pića (prirodni sokovi, mleko, kafa …).
Rashladni dispenzer – sokovnik sa 4 tanka.
Sistem mešanja – elektromotor sa mešačem tečnosti “AA system”.
Rashladni sokovnik sa 4 posude od 12 litara.
Polikarbonatna posuda sa poklopcem.
Dizajnirano za sve vrste pića (prirodni sokovi, mleko, kafa …).
Ugolini rashladni sokovnik – modeli:
Sokovnik sa magnetnim mešačem COMPACT:
Sokovnik sa mešačem AA:
- Ugolini Arctic Deluxe 12/1 AA
- Ugolini A12 – za sokove sa pulpom
- Ugolini Arctic Deluxe 12/2 AA
- Ugolini Arctic Deluxe 12/3 AA
- Ugolini Arctic Deluxe 12/4 AA
- Ugolini A19 – za sokove sa pulpom
- Ugolini Arctic Deluxe 20/1 AA
- Ugolini Arctic Deluxe 20/2 AA
- Ugolini Arctic Deluxe 20/3 AA
Sokovnik sa pumpom – fontana efekat – P:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 720x470x570 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 650 W |
| Hlađenje kompresora | vazdušno |
| Zapremina hlađene posude | 12 + 12 + 12 +12 litara |
| Sistem mešanja tečnosti | elektromotor sa mešačem |
| Kontrola | termostat za podešavanje temperature, ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade posude | polycarbonate |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Rashladni fluid | R134a |
| Težina | 50 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Ugolini S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Rashladni dispenzer Samixir 60.SSSB 3x20LT
- rashladni dispenzer sa pumpom - efekat fontane
- 3 posude 20+20+20 litara
- polikarbonatne posude sa poklopcem
- za sve vrste bistrih sokova - bez pulpe
Ugolini Arctic compact 8/2 sokovnik
Ugolini Arctic deluxe 12/1P fontana za limunadu
Ugolini Arctic Deluxe 12/2 AA rashladni sokovnik
Povezani proizvodi
Carimali Bubble 2 aparat za espresso kafu
Profesionalni espresso aparat sa dve grupe
Carimali Bubble je profesionalni espresso aparat prepoznatljivog italijanskog dizajna, vrhunskih performansi, za najzahtevnije korisnike.
Profesionalni kafe aparat zahteva priključak na gradsku vodovodnu mrežu.
Osnovne karakteristike espresso aparata:
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- dve doze tople vode za čaj
- automatsko dopunjavanje bojlera
- LCD ekran sa prikazom temprature i faze rada
- podsetnik za redovan servis
- prijava grešaka tokom rada
- integrisana pumpa
- analogni manometar
- termosifon sistem cirkulacije u grupama
- elektronski ciklus pranja grupe
Profesionalni kafe aparat Bubble dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) ili standardnom visinom grupa.
Carimali je italijanski proizvođač profesionalnih espresso aparata sa tradicijom od 1919. godine.
Profesionalni espresso aparati Carimali, proizvode se u modelima od 1 do 3 grupe.
Manji profesionalni espresso aparat BUBBLE: Carimali BUBBLE 1 grupa
La San Marco LSM 100 S-2 aparat za espresso kafu
Santos #54 profesionalni šejker
Profesionalni mikser za nes kafu - šejker
SANTOS #54 mikser idealan je uređaj za pravljenje frapea, mlečnih šejkova, mlečne pene, sladolednih napitaka, mućenje nes kafe ...
SANTOS #54 mikser je namenjen za komercijalnu upotrebu, sa snažnim motorom i varijatorom brzine.
Snažan motor i robusna konstrukcija dozvoljavaju mućenje svih vrsta napitaka, od nes kafe do sladoled poslastica - šejkova.
Jednostavan za upotrebu: automatsko startovanje mućenja nakon detekcije čaše.
Varijator brzine: 8.000 - 16.000 rpm podešavanje brzine
Standradno uz profesionalni šejker - mixer:
- 2 čaše 675 ml (1 inox + 1 polikarbonat)
- 3 nastavka za mućenje: 1 univerzalni sferni, 1 gumeni nastavak, 1 duboki nastavak nazubljen
Santos citrus Juicer #10 cedilica agruma
Profesionalna cedilica agruma
- za narandžu, limun, grejp, limetu ...
- izliv za sok na visini od 135 mm.
- sa potiskivačem
- vodootporni ON/OFF prekidač
- maksimalni učinak do 30 lit/h isceđenog soka
- tih indukcioni motor sa kočnicom - 1500 obr/m
- sigurnosni prekidači i termozaštite motora
- jednostavno pranje i održavanje

