HOME » Ugostiteljska oprema » Rashladni dispenzer Samixir 60.MMMB 3x20LT
Rashladni dispenzer Samixir 40.MMB 2x20LT
846 € Originalna cena je bila: 846 €.761 €Trenutna cena je: 761 €. cena bez PDV-a
Tefcold PT930 pizza sto
1.710 € cena bez PDV-a
Rashladni dispenzer Samixir 60.MMMB 3x20LT
1.242 € cena bez PDV-a
Točilica za limunadu sa tri posude 20 litara
- rashladni dispenzer sa mešačima
- 3 posude po 20 litara
- polikarbonatna posuda sa poklopcem
- za sve vrste sokova i napitaka
Dispenzer dostupan i sa fontanom.
Šifra proizvoda:
Samixir 60.MMMB
Kategorije: Barska oprema, Fast food, Fontane za limunadu
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 545x525x665 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 340 W |
| Hlađenje kompresora | vazdušno |
| Zapremina hlađene posude | 20 + 20 + 20 litara |
| Sistem mešanja tečnosti | agitator |
| Kontrola | termostat za podešavanje temperature, ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade posude | polycarbonate |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 42,3 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Samixir Turkey |
Slični proizvodi …
Rashladni dispenzer Samixir 20.SB 20LT
Fontana za limunadu - jedna posuda 20 litara
- rashladni dispenzer sa pumpom – efekat fontane
- 1 posuda 20 litara
- polikarbonatna posuda sa poklopcem
- za sve vrste bistrih sokova – bez pulpe
Rashladni dispenzer Samixir 40.SSB 2x20LT
Fontana za limunadu sa dve posude i sistemom hlađenja
- rashladni dispenzer sa pumpom - efekat fontane
- dve posude 20+20 litara
- polikarbonatne posude sa poklopcem
- za sve vrste bistrih sokova - bez pulpe
Dispenzer dostupan i sa mešačima.
Povezani proizvodi
Metalcarrelli 2457 kanta sa pedalom 90 litara
350 € cena bez PDV-a
Santos Juicer #68 centrifugalni sokovnik
Tih i snažan profesionalni sokovnik, za objekte gde su u ponudi sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Rezultat 60 godina iskustva u cedjenju svežih sokova “Miracle Edition” #68
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom asinhoronom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 228 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Učinak: do 140 l/h iscedjenog soka (200 kg/h)
Scotsman ACM 87 AS ledomat 40 kg
Ledomat 40 kg proizvodnje za 24h
- Depozit za led kapaciteta 19 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM87AS proizvodnje 40 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.000 kockica leda dnevno).
Scotsman ACM 107 AS ledomat 50 kg
Ledomat 50 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 23 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM107AS proizvodnje 50 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.500 kockica leda dnevno).

