Rashladni dispenzer Samixir 40.SSB 2x20LT
774 € Originalna cena je bila: 774 €.696 €Trenutna cena je: 696 €. cena bez PDV-a
Fontana za limunadu sa dve posude i sistemom hlađenja
- rashladni dispenzer sa pumpom – efekat fontane
- dve posude 20+20 litara
- polikarbonatne posude sa poklopcem
- za sve vrste bistrih sokova – bez pulpe
Dispenzer dostupan i sa mešačima.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 365x525x665 mm |
|---|---|
| Hlađenje kompresora | vazdušno |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 310 W |
| Temperaturni režim | +5°/+10° C |
| Zapremina hlađene posude | 20 + 20 litara |
| Sistem mešanja tečnosti | pumpa – efekat fontane |
| Kontrola | termostat za podešavanje temperature, ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade posude | polycarbonate |
| Materijal izrade kućišta | plastificirani čelični lim |
| Težina | 32,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Samixir Turkey |
Povezani proizvodi
Santos Brushless Blender #62
Blender profesionalni - Santos Brushless Blender #62 je idealan uređaj za juice barove, kafiće, lance brze hrane, hotele ...
Pravi bilo koje koktele, smoothie napitke, milkshake, granite, ledene kafe, zahvaljujući svojih 30 unapred programiranih recepata.
Prvi blender na svetu opremljen motorom bez četkica, što predstavlja revoluciju na tržištu blendera.
Za razliku od univerzalnih motora, on nema karbonske četkice što mu daje dug životni vek i odličnu energetsku efikasnost.
Takođe je izuzetno tih u radu.
DUAL CRUSHING ACTION: Patentirana dvosmerna rotacija sečiva, jedinstvena na tržištu, savršena za sva smrznuta pića. Nova oštrica i novi programi „Dual Crushing Action“ okrećući se u oba smera, drobe i mešaju bilo koju vrstu sastojaka za nekoliko sekundi: kockice leda, smrznuto voće ...
Vrlo tiho zahvaljujući novom transparentnom kućištu čaše blendera, zvučno izolovanom, motoru bez četkica i postolju za čašu otpornom na vibracije.
Jednostavan za upotrebu: 30 unapred programiranih ciklusa + mogućnost kreiranja sopstvenih recepata (besplatni softver + USB port).
SANTOS BLENDER # 62 se može koristiti u standardnoj verziji ili u DROP IN verziji (ugradnja u radni pult).
Isporučuje se sa polikarbonatnom čašom: gradacija 1,4 l (48 oz), maks. zapremina 2,4 l (81 oz).
- 2- kraki titanijumski noževi
- LCD displej
- 5 programiranih touch tastera + PULSE taster
- 30 programa rada
- USB priključak za programiranje rada
- Mogućnost ugradnje u radnu površinu DROP IN
- Sigurnosne zaštite
Sirman Modulo 3 ALOQN multimikser
Aparat za toplu čokoladu Ugolini Delice LT5
Aparat za toplu čokoladu Ugolini DELICE 5 litara.
Dispenzer za pripremu tople čokolade i drugih manje ili više gustih toplih napitaka. Svestran, pouzdan, štedi prostor i jednostavan za upotrebu. Njegova jednostavnost olakšava Vam posao. Sa svedenim i elegantnim dizajnom povećava prodaju zahvaljujući vizuelnom doživljaju proizvoda. Netoksična i nelomljiva posuda od polikarbonata zapremine 3 litre ili 5 litara, sa lako uklonjivom slavinom za potpuno čišćenje i jednostavno demontažna posuda, čak i ako je puna proizvoda.
- Posuda za toplu čokoladu 5 litara
- Regulacija temperature kuvanja termostatom
- Regulacija temperature u posudi termostatom

