Rashladni dispenzer Samixir 60.SSSB 3x20LT
1.134 € cena bez PDV-a
Fontana za limunadu sa tri posude i sistemom hlađenja
- rashladni dispenzer sa pumpom – efekat fontane
- 3 posude 20+20+20 litara
- polikarbonatne posude sa poklopcem
- za sve vrste bistrih sokova – bez pulpe
Dispenzer dostupan i sa mešačima.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 545x525x665 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 340 W |
| Hlađenje kompresora | vazdušno |
| Zapremina hlađene posude | 20 + 20 + 20 litara |
| Sistem mešanja tečnosti | pumpa – efekat fontane |
| Kontrola | ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom, termostat za podešavanje temperature |
| Materijal izrade posude | polycarbonate |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 42,3 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Samixir Turkey |
Slični proizvodi …
Rashladni dispenzer Samixir 20.SB 20LT
Fontana za limunadu - jedna posuda 20 litara
- rashladni dispenzer sa pumpom – efekat fontane
- 1 posuda 20 litara
- polikarbonatna posuda sa poklopcem
- za sve vrste bistrih sokova – bez pulpe
Rashladni dispenzer Samixir 40.SSB 2x20LT
Fontana za limunadu sa dve posude i sistemom hlađenja
- rashladni dispenzer sa pumpom - efekat fontane
- dve posude 20+20 litara
- polikarbonatne posude sa poklopcem
- za sve vrste bistrih sokova - bez pulpe
Dispenzer dostupan i sa mešačima.
Povezani proizvodi
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
Profesionalni centrifugalni sokovnik Santos Juicer #50
Profesionalni centrifugalni sokovnik.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Tih i snažan ekstraktor sokova koji se koristi svuda gde su potrebni sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice + zaštitni mikroprekidači
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 200 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Profesionalni sokovnik - učinak: do 100 l / h
SANTOS je francuski proizvođač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom u trajanju od 2 godine.
Santos Juicer #68 centrifugalni sokovnik
Tih i snažan profesionalni sokovnik, za objekte gde su u ponudi sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Rezultat 60 godina iskustva u cedjenju svežih sokova “Miracle Edition” #68
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom asinhoronom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 228 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Učinak: do 140 l/h iscedjenog soka (200 kg/h)

