VITAL NEVO-04E konvekcijska peć
1.561 € cena bez PDV-a
Profesionalna električna konvekcijska peć sa direktnim ubacivanjem pare 4 pleha
Kapacitet plehova 4x EN 600×400 mm ili 4x GN 1/1 65h mm
- vreme pripreme podesivo do 120 minuta
- temperatura pečenja podesiva do 250° C
- sve funkcije su digitalno kontrolisane
- 99 memorisanih programa za pripremu hrane
- funkcija pripreme podesiva u 4 faze u okviru programa
- manuelna ili automatska funkcija vlaženja vazduha
- rotirajući ventilator od nerđajućeg čelika – dva smera okretanja
- funkcija izbora načina pripreme vrelim vazduhom ili sa ubacivanjem pare
- funkcija automatskog isključivanja i prelaska u stand-by režim
- opcija hlađenja
- mikroprekidač za vrata
- unutrašnje osvetljenje pećnice sa halogenom lampom
- nepropusna zaptivna guma na vratima
- unutrašnja komora sa zaobljenim uglovima – lako za održavanje
- dvostruko staklo otporno na visoke temperature
- jednostavno čišćenje unutrašnjeg stakla koje se otvara
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- termoizolovana komora
- sigurnosni termostat zaštita od pregrevanja
Profesionalna električna konvekcijska peć sa direktnim ubacivanjem pare 4 pleha
Kapacitet plehova 4x EN 600×400 mm ili 4x GN 1/1 65h mm
- vreme pripreme podesivo do 120 minuta
- temperatura pečenja podesiva do 250° C
- sve funkcije su digitalno kontrolisane
- 99 memorisanih programa za pripremu hrane
- funkcija pripreme podesiva u 4 faze u okviru programa
- manuelna ili automatska funkcija vlaženja vazduha
- rotirajući ventilator od nerđajućeg čelika – dva smera okretanja
- funkcija izbora načina pripreme vrelim vazduhom ili sa ubacivanjem pare
- funkcija automatskog isključivanja i prelaska u stand-by režim
- opcija hlađenja
- mikroprekidač za vrata
- unutrašnje osvetljenje pećnice sa halogenom lampom
- nepropusna zaptivna guma na vratima
- unutrašnja komora sa zaobljenim uglovima – lako za održavanje
- dvostruko staklo otporno na visoke temperature
- jednostavno čišćenje unutrašnjeg stakla koje se otvara
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- termoizolovana komora
- sigurnosni termostat zaštita od pregrevanja
Konvekcijska peć Vital serije NEVO dostupna u kapacitetima:
- NEVO-02E 4x GN 2/3 65h mm
- NEVO-02EM 4x GN 2/3 65h mm mehanička kontrola
- NEVO-04E 4x EN 600×400 mm ili 4x GN 1/1 65h mm
- NEVO-04EM 4x EN 600×400 mm ili 4x GN 1/1 65h mm mehanička kontrola
- NEVO-06E 6x EN 600×400 mm ili 6x GN 1/1 65h mm
- NEVO-06EM 6x EN 600×400 mm ili 6x GN 1/1 65h mm mehanička kontrola
- NEVO-10E 10x EN 600×400 mm ili 10x GN 1/1 65h mm
- NEVO-10EM 10x EN 600×400 mm ili 10x GN 1/1 65h mm mehanička kontrola
Opcionalno:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 750x795x560 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 6,4 kW |
| Zagrevanje komore | INCOLOY električni grejači |
| Kapacitet plehova | 4 EN 600×400, 4 GN 1/1 |
| Visina između plehova | 65 mm |
| Kontrola | digitalna kontrola sa LCD prikazom |
| Tajmer | kontinuiran ciklus, 1’ – 120’ |
| Programiranje | 99 programa u memoriji |
| Radna temperatura | 50°-250° C |
| Način rada peći | konvekcijski sa funkcijom vlaženja vazduha |
| Ventilator | 1 brzina sa dva smera okretanja |
| Sistem vlaženja vazduha | direct steam – direktna para |
| Vrata peći | duplo staklo sa vazdušnom zavesom |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade komore | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 430 |
| Napajanje vodom | ventil ¾” |
| Težina | 62 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Vital Group Turkey |
Slični proizvodi …
Giorik MR42 konvekcijska peć
Profesionalna električna konvekcijska peć sa direktnim ubacivanjem pare za 4 pleha
Kapacitet plehova 4x EN 40×60 mm ili 4x GN 1/1 74h mm
- vreme pripreme podesivo od 1 do 120 minuta
- temperatura pečenja podesiva od 50° do 280° C
- funkcije su mehanički kontrolisane
- manuelna ili automatska funkcija vlaženja vazduha
- rotirajući ventilator od nerđajućeg čelika - dva smera okretanja
- manuelna funkcija vlaženja vazduha
- rotirajući ventilator od nerđajućeg čelika - dva smera okretanja
- funkcija izbora načina pripreme vrelim vazduhom ili sa manuelnim ubacivanjem pare
- opcija hlađenja
- mikroprekidač za vrata
- unutrašnje osvetljenje pećnice sa halogenom lampom
- nepropusna zaptivna guma na vratima
- unutrašnja komora sa zaobljenim uglovima - lako za održavanje
- dvostruko staklo otporno na visoke temperature
- jednostavno čišćenje unutrašnjeg stakla koje se otvara
- konstrukcija komore od nerđajućeg čelika AISI 304
- termoizolovana komora
- sigurnosni termostat zaštita od pregrevanja
VITAL NEVO-02E konvekcijska peć
Mini konvektomat - profesionalna konvekcijska peć sa direktnim ubacivanjem pare
Kapacitet plehova 4x GN 2/3
- vreme pripreme podesivo do 120 minuta
- temperatura pečenja podesiva do 250° C
- sve funkcije su digitalno kontrolisane
- 99 memorisanih programa za pripremu hrane
- funkcija pripreme podesiva u 4 faze u okviru programa
- manuelna ili automatska funkcija vlaženja vazduha
- rotirajući ventilator od nerđajućeg čelika - dva smera okretanja
- funkcija izbora načina pripreme vrelim vazduhom ili sa ubacivanjem pare
- funkcija automatskog isključivanja i prelaska u stand-by režim
- opcija hlađenja
- mikroprekidač za vrata
- unutrašnje osvetljenje pećnice sa halogenom lampom
- nepropusna zaptivna guma na vratima
- unutrašnja komora sa zaobljenim uglovima - lako za održavanje
- dvostruko staklo otporno na visoke temperature
- jednostavno čišćenje unutrašnjeg stakla koje se otvara
- konstrukcija od nerđajućeg čelika
- termoizolovana komora
- sigurnosni termostat zaštita od pregrevanja
Povezani proizvodi
AQUA grill električni Giorik GL94GE
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;

