HOME » Ugostiteljska oprema » TEFCOLD FSC1000H BLACK frižider za piće
TEFCOLD FSC891H BLACK frižider za piće
2.209 € cena bez PDV-a
TEFCOLD FSC891H frižider za piće
2.110 € cena bez PDV-a
TEFCOLD FSC1000H BLACK frižider za piće
2.392 € cena bez PDV-a
Dvokrilni crni frižider za piće FSC1000H BLACK sa LED reklamom
- temperaturni opseg od +2 do +10°C
- panel za brendiranje sa LED osvetljenjem
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- crni enterijer i eksterijer
- staklena vrata
- 5 žičanih polica
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Šifra proizvoda:
Tefcold 34754
Kategorije: Barska oprema, Rashladna oprema, Frižideri za piće, Rashlada za markete, Hlađenje pića
Opis
Dvokrilni crni frižider za piće FSC1000H BLACK sa LED reklamom
- od +2 do +10°C
- visok učinak hlađenja pića
- panel za brendiranje osvetljen LED rasvetom
Kapacitet
- 1066 limenki 330 ml
- 754 limenki 500 ml
- 520 flašica 330 ml
- 520 flašica 500 ml
- neto zapremina 524 litre
- 5 žičanih polica 870 x 540 mm
- unutrašnje dimenzije 890 x 670 x 1533 mm
Hlađenje flaširanog pića
- elektronski termostat
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- automatsko otapanje
- klimatska klasa 4
- rashladni fluid R290
Vrata frižidera za piće
- staklena vrata u aluminijumskom ramu
- dvokrilna vrata
- bravica za zaključavanje
Struktura frižidera za hlađenje pića
- spoljašnost: lim u crnoj boji
- unutrašnjost: ABS u crnoj boji
- bočno LED svetlo
- 4 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera za piće
- 4 točka za lakše pomeranje
Frižideri za piće
Tefcold® nudi širok izbor frižidera za izlaganje i hlađenje pića.
Elegantan, ali i praktičan dizajn, uključuje police za transparentno slaganje limenki i boca pića.
Dostupan i u manjoj varijanti.
Frižider za piće sa reklamnim LED panelom za brendiranje.
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1000x790x2000 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 890x670x1533 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Boja | crna |
| Snaga | 450 W |
| Potrošnja el. energije | 5,96 kWh/24h |
| Neto zapremina | 524 lit. |
| Broj polica | 5 plastificiranih rešetkastih polica, 5x 870x540mm |
| Temperaturni režim | +2°/+10° C |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Rashladni fluid | 120 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Vrata | 2 vrata, staklena vrata |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Nivo buke | 48 dB(A) |
| Materijal izrade | unutrašnjost crni ABS, plastificirani čelični lim |
| Težina | 162 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
TEFCOLD CEV425 BLACK frižider za piće
906 € cena bez PDV-a
TEFCOLD SCU1425H frižider za piće
968 € cena bez PDV-a
Frižider za flaširano piće SCU1425H 347 litara neto zapremine
- temperaturni opseg od 2 do 10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- crni enterijer i eksterijer
- visoka staklena vrata
- staklena vrata bez vidljivog rama
- 5 žičanih polica
- ventilirajuće hladjenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Povezani proizvodi
Metalcarrelli 2457 kanta sa pedalom 90 litara
350 € cena bez PDV-a
Santos citrus Juicer #10 cedilica agruma
596 € cena bez PDV-a
Profesionalna cedilica agruma
- za narandžu, limun, grejp, limetu ...
- izliv za sok na visini od 135 mm.
- sa potiskivačem
- vodootporni ON/OFF prekidač
- maksimalni učinak do 30 lit/h isceđenog soka
- tih indukcioni motor sa kočnicom - 1500 obr/m
- sigurnosni prekidači i termozaštite motora
- jednostavno pranje i održavanje
Santos Juicer #68 centrifugalni sokovnik
Tih i snažan profesionalni sokovnik, za objekte gde su u ponudi sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Rezultat 60 godina iskustva u cedjenju svežih sokova “Miracle Edition” #68
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom asinhoronom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 228 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Učinak: do 140 l/h iscedjenog soka (200 kg/h)
Sirman Modulo 4 ALOQNS multimikser
1.592 € cena bez PDV-a

