TEFCOLD FSC1000H frižider za piće
2.052 € cena bez PDV-a
Dvokrilni beli frižider za piće FSC1000H sa LED reklamom
- temperaturni opseg od +2 do +10°C
- panel za brendiranje sa LED osvetljenjem
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- staklena vrata
- 5 žičanih polica
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Dvokrilni beli frižider za piće FSC1000H sa LED reklamom
- od +2 do +10°C
- visok učinak hlađenja pića
- panel za brendiranje osvetljen LED rasvetom
Kapacitet
- 1066 limenki 330 ml
- 754 limenki 500 ml
- 520 flašica 330 ml
- 520 flašica 500 ml
- neto zapremina 524 litre
- 5 žičanih polica 870 x 540 mm
- unutrašnje dimenzije 890 x 670 x 1533 mm
Hlađenje flaširanog pića
- elektronski termostat
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- automatsko otapanje
- klimatska klasa 4
- rashladni fluid R290
Vrata frižidera za piće
- staklena vrata u aluminijumskom ramu
- dvokrilna vrata
- bravica za zaključavanje
Struktura frižidera za hlađenje pića
- spoljašnost: lim u beloj boji
- unutrašnjost: ABS u beloj boji
- bočno LED svetlo
- 4 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera za piće
- 4 točka za lakše pomeranje
Frižideri za piće
Tefcold® nudi širok izbor frižidera za izlaganje i hlađenje pića.
Elegantan, ali i praktičan dizajn, uključuje police za transparentno slaganje limenki i boca pića.
Dostupan i u crnoj boji ili različitim veličinama:
FSC1200H, FSC175H, FSC891H, FCS1600H, FCS1600H, FSC1950H
Frižider za piće sa reklamnim LED panelom za brendiranje.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1000x790x2000 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 890x670x1533 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Boja | bela |
| Snaga | 450 W |
| Potrošnja el. energije | 5,96 kWh/24h |
| Neto zapremina | 524 lit. |
| Broj polica | 5 plastificiranih rešetkastih polica, 5x 870x540mm |
| Temperaturni režim | +2°/+10° C |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Rashladni fluid | 120 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | elektronska kontrola rada |
| Vrata | 2 vrata, staklena vrata |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Nivo buke | 48 dB(A) |
| Materijal izrade | unutrašnjost beli ABS, plastificirani čelični lim |
| Težina | 162 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
TEFCOLD CEV425 BLACK frižider za piće
TEFCOLD SCU1425H frižider za piće
Frižider za flaširano piće SCU1425H 347 litara neto zapremine
- temperaturni opseg od 2 do 10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- crni enterijer i eksterijer
- visoka staklena vrata
- staklena vrata bez vidljivog rama
- 5 žičanih polica
- ventilirajuće hladjenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Povezani proizvodi
Scotsman ACM 107 AS ledomat 50 kg
Ledomat 50 kg proizvodnje za 24h.
- Depozit za led kapaciteta 23 kg.
- Ergonomski dizajniran pristup depozitu za skladištenje leda.
- Vrata depozita zahtevaju minimalni prostor (sistem "nestajanja" vrata).
- Proizvodi led oblika „medium gourmet“ 20 grama kocka.
- Ledomat sa "Agion" tehnologijom: sprečava razvoj mikroba i neprijatnih mirisa.
- Otporno kućište ledomata od nerđajućeg čelika AISI 304.
- Lako pristupačan ON-OFF prekidač na prednjem panelu ledomata.
- Svetlosna indikacija rada ledomata - status faze u kojoj je ledomat, prijava eventualne greške u radu ledomata, dekalcifikacija ledomata.
- Jednostavno čišćenje ledomata od kamenca - self clean system.
- Elektronska kontrola rada ledomata: temperatura ambijenta i vode se menja tokom godine - sistem prati i koriguje parametre kako bi led koji proizvodi ledomat uvek bio isti.
- Vazdušno hlađenje kompresora - AS air system
Ledomat ACM107AS proizvodnje 50 kg leda na dan, sa medium gourmet cube ugostiteljskom kockom težine 20 gr (~2.500 kockica leda dnevno).
Sirman Modulo 3 ALOQN multimikser
Depurator automatski MINI B65 Mijar
Automatski depurator - omekšivač vode
- 5 litara zapremina jonske mase u depuratoru
- 1.500 lit. do regeneracije za ulaznu tvrdoću 10°dh
- Automatska regeneracija depuratora
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Mehanički kontroler - garantovana dugotrajnost
- Depozit za so: max 11 kg (15 regeneracija)
Automatski depurator je idealno rešenje za kamenac.
Jednostavno se programira i ne zahteva od korisnika da bude prisutan tokom depuracije, kao kod manuelnih depuratora.

