Gasni roštilj rebrasta ploča Giorik FRG92GF
1.891 € cena bez PDV-a
Samostojeći profesionalni plinski roštilj rebrasta čelična ploča – serija 900
- 10 mm debljina čelične ploče
- upuštena grejna ploča za 30mm
- grejna površina 340×640 mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- gasni ventil za regulaciju temperature
Profesionalni plinski roštilj rebrasta čelična ploča – serija 900
- 10 mm debljina čelične ploče
- upuštena grejna ploča za 30mm
- gasni roštilj rebrasta čelična grejna ploča
- grejna površina 340×640 mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- gasni ventil za manuelnu regulaciju temperature
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- gasni gorionik sa piezzo upaljačem
Opcionalno:
- zatvoreno postolje sa vratima
- splashguard – zaštita od prskanja
Profesionalni gasni roštilj serije 900 dostupan i u varijanti sa ravnom čeličnom pločom.
Opcionalno se izradjuje sa hromiranom grejnom pločom.
Giorik UNIKA900 – termoblok roštilji serija 900
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x900x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 9 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Regulacija temperature | gasni ventil |
| Oblik grejne površine | rebrasta |
| Grejna zona | 340×640 mm |
| Grejna ploča | 10 mm, čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 95 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Slični proizvodi …
Gasni roštilj ravna hrom ploča FAGOR FT-G905 C L
Gasni roštilj hromirana rebrasta ploča Giorik FRG92GCRX
Gasni roštilj ravna ploča Giorik FLG92GF
Gasni roštilj rebrasta ploča Giorik FRG941GF
Povezani proizvodi
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN

