Gasni roštilj ravna hrom ploča FAGOR FT-G905 C L
1.891 € cena bez PDV-a
Profesionalni gasni roštilj ravna hromirana ploča – serija 900
- 20 mm debljina čelične ploče
- 50 mikrona hromirana površina
- grejna površina 335×640 mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- termostatski gasni ventil za regulaciju temperature 100°-300°C
Profesionalni plinski – gasni roštilj ravna hromirana ploča – serija 900
- 20 mm debljina čelične ploče
- 50 mikrona hromirana površina
- grejna površina 335×640 mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- termostatski gasni ventil za regulaciju temperature 100°-300°C
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- piezzo upaljač
Opcionalno:
- otvoreno postolje MB-905 (19018700)
- zatvoreno postolje sa vratima
- splashguard – zaštita od prskanja
- sa hromiranom pločom – FT-G905 C L
- u širini 800 mm – FT-G910 L
Profesionalni gasni roštilj serije 900 dostupan i u varijanti sa rebrastom hromiranom pločom.
Hrom roštilj ploče su u osnovi čelične ploče sa hromiranom površinom.
Hromirana ploča, na roštilju, je vrlo efikasna u prenošenju toplote na hranu i sa manje emitovanja toplote u prostor kuhinje.
Posebno korisna osobina kod roštilja sa hromiranom pločom je sprečavanje lepljenja delikatne hrane za ploču.
Pored toga, profesionalni hromirani gasni roštilj – hrom rebrasta ploča, je energetski efikasniji uredjaj u poredjenju sa standardnim gasnim roštiljima sa čeličnom pločom:
- hromirana ploča roštilja iste grejne površine – sa istom snagom, ali manjom potrošnjom gasa.
U pojedinim zemljama EU čak su i zabranjeni za upotrebu roštilji sa klasičnom čeličnom pločom – čelik lako oksidira.
FAGOR Kore 900 – termoblok roštilji serija 900
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x930x290 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 9,25 kW |
| Kontrola gorionika | termostatski ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Regulacija temperature | 100°-300°C, termostatski gasni ventil |
| Oblik grejne površine | ravna |
| Grejna zona | 335×640 mm |
| Grejna ploča | 20 mm, hromirana čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 88 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Slični proizvodi …
Gasni roštilj hromirana rebrasta ploča Giorik FRG92GCRX
Gasni roštilj ravna ploča Giorik FLG92GF
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
AQUA grill električni Giorik GL74GE
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

