Gasni roštilj rebrasta ploča Giorik FRG941GF
2.972 € cena bez PDV-a
Samostojeći profesionalni dupli plinski roštilj rebrasta čelična ploča – serija 900
- 10 mm debljina čelične ploče
- upuštena grejna ploča za 30mm
- grejna površina 720×640 mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- gasni ventil za regulaciju temperature
Profesionalni dupli plinski roštilj rebrasta čelična ploča – serija 900
- 10 mm debljina čelične ploče
- upuštena grejna ploča za 30mm
- dupli gasni roštilj rebrasta čelična grejna ploča
- grejna površina 720×640 mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- gasni ventil za manuelnu regulaciju temperature
- nezavisna kontrola leve i desne površine
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- gasni gorionik sa piezzo upaljačem
Opcionalno:
- zatvoreno postolje sa vratima
- splashguard – zaštita od prskanja
Profesionalni dupli gasni roštilj serije 900 dostupan i u varijanti sa ravnom čeličnom pločom ili kombinovanom pločom.
Opcionalno se izradjuje sa hromiranom grejnom pločom.
Giorik UNIKA900 – termoblok roštilji serija 900
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x900x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 18 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Regulacija temperature | gasni ventil |
| Oblik grejne površine | rebrasta |
| Grejna zona | 720×640 mm |
| Grejna ploča | 10 mm, čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 175 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Slični proizvodi …
Gasni roštilj hromirana ravna ploča Giorik FLG941GCRX
Gasni roštilj hromirana rebrasta ploča Giorik FRG941GCRX
Gasni roštilj ravna ploča Giorik FLG941GF
Gasni top roštilj kombinovana hrom ploča Giorik FMG941TCRX
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
PIRA 80 Black peć na ćumur
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

