Gasni roštilj ravna ploča Giorik FLG941GF
2.639 € cena bez PDV-a
Samostojeći profesionalni dupli plinski roštilj ravna čelična ploča – serija 900
- 10 mm debljina čelične ploče
- upuštena grejna ploča za 30mm
- grejna površina 720×640 mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- gasni ventil za regulaciju temperature
Profesionalni dupli plinski roštilj ravna čelična ploča – serija 900
- 10 mm debljina čelične ploče
- upuštena grejna ploča za 30mm
- dupli gasni roštilj ravna čelična grejna ploča
- grejna površina 720×640 mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- gasni ventil za manuelnu regulaciju temperature
- nezavisna kontrola leve i desne površine
- sigurnosni ventil sa pilot plamenom i termosondom
- gasni gorionik sa piezzo upaljačem
Opcionalno:
- zatvoreno postolje sa vratima
- splashguard – zaštita od prskanja
Profesionalni dupli gasni roštilj serije 900 dostupan i u varijanti sa rebrastom čeličnom pločom ili kombinovanom pločom.
Opcionalno se izradjuje sa hromiranom grejnom pločom.
Giorik UNIKA900 – termoblok roštilji serija 900
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x900x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 18 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Regulacija temperature | gasni ventil |
| Oblik grejne površine | ravna |
| Grejna zona | 720×640 mm |
| Grejna ploča | 10 mm, čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 175 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Slični proizvodi …
Gasni roštilj hromirana ravna ploča Giorik FLG941GCRX
Gasni roštilj hromirana rebrasta ploča Giorik FRG941GCRX
Gasni roštilj kombinovana ploča Giorik FMG941GF
Samostojeći profesionalni dupli plinski roštilj kombinovana čelična ploča - serija 900
- 10 mm debljina čelične ploče
- upuštena grejna ploča za 30mm
- dupli gasni roštilj 2/3 ravna - 1/3 rebrasta ploča
- grejna površina 720x640 mm
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
- gasni ventil za regulaciju temperature
Gasni roštilj rebrasta ploča Giorik FRG941GF
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom

